Jídlo až domů díky aplikaci Pizzatime

pizza

Jistě to každý z nás zná – žaludek k nám promlouvá nepěknou řečí a žádá si příjem potravy, lednice zeje prázdnotou a unavené svalstvo nám znemožňuje navštívit nejbližší místo, kde by bylo jídlo k sehnání. V této situaci by nám mohla velice pomoci aplikace Pizzatime pro Android, díky které si objednáme jídlo snadno a rychle přímo v mobilním telefonu pomocí několika kliků a objednávka dorazí až k našim dveřím. V současnosti má Pizzatime v nabídce přes 200 rozvozů z celé ČR a další přibývají. Uživatel nemusí ani vyplňovat adresu a díky GPS příjimači Vám aplikace po získání aktuální polohy ihned nabídne nejbližší podniky a nabídku.

unnamed

V současné době se testuje také hodnocení jednotlivých podníků, které by mělo dopomoci kvalitnějšímu rozvozu jídla. Na podzim se též plánuje platba pomocí karty, což by celý proces ještě hodně zjednodušilo.

“Od aplikace pro Android si hodně slibujeme, protože uživatelé Androidu jsou v převaze. Hodně uživatelů si ji žádalo,” říká zakladatel Pizzatime Adam Kurzok.

Rozvozy jídel | PIZZATIME.cz
uLikeIT
Verze1.0 (6. 8. 2012)
Velikost652 kB
2.2+


Zdarma

Využíváte také rozvoz jídle až domů?
zdroj: tisková zpráva
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (19)