JBL má 3 nová sluchátka: Všechna podporují Asistenta Google

jbl live sluchatka asistent google

Asistent Google byl dlouhou dobu skvělou volbou pro hlasové ovládání médií, takže se není moc divit tomu, že asistenta vidíme čím dál častěji i ve sluchátkách. Společnost JBL představila na veletrhu CES 2019 rovnou tři sluchátka. Co umí?

Sluchátka řady JBL Live dostávají podporu Asistenta Google

Na veletrhu CES 2019 se přesněji představila trojice JBL sluchátek s názvem LIVE 400BT, LIVE 500BT a LIVE 650BT. Všechny verze mají společné to, že si můžete aktivovat chytrého asistenta Google anebo Alexu od Amazonu. Aktivace probíhá pomocí aplikace My JBL a následně poklepáním prstem na levé sluchátko. S telefonem či jiným zařízením se propojují pomocí Bluetooth. Podporuje se i čtení notifikací z telefonu do sluchátek.

jbl live sluchatka ces 2019

U modelu Live 400BT slibuje společnost JBL výdrž až 24 hodin na jedno nabití. Cena těchto sluchátek je 100 dolarů, v přepočtu s DPH cca 2 800 Kč. U Live 500BT se výdrž baterie zvětší o dalších 6 hodin. A to kvůli větší velikosti. Zároveň i cena povyroste na 150 dolarů. Což je cca 4 100 Kč. Oba tyto modely nabídnou režim TalkThru, tedy to, že v případě rozhovoru s někým nemusíte sundávat sluchátka a dobře ho uslyšíte. Druhý speciální režim je Ambient Aware. Díky němu více uslyšíte okolí, což se hodí například když přecházíte přes přechod.

Poslední model Live 650BT jde úplně jiným směrem. Ve sluchátkách se totiž nachází aktivní potlačení hluku, takže naopak neuslyšíte to, co se děje ve vašem okolí. Hodí se například do mhd, letadel apod. Výdrž baterie těchto sluchátek je 20 hodin. Cena těchto sluchátek je 200 dolarů, v přepočtu s DPH 5 500 Kč.

Jak se vám líbí nová sluchátka JBL?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)