Jak by měla podle vás vypadat ideální akce pro příznivce mobilních technologií?

roadshow-cover

Denně vás informujeme o dění ve světě mobilních technologií a speciálně okolo mobilního systému Android. Jsme přesvědčeni, že náš obsah má co nabídnout zkušeným a ostříleným uživatelům stejně jako úplným nováčkům, kteří do tajů moderních smartphonů teprve vstupují. Každý z našich čtenářů má jistě občas chuť vyzkoušet si některá zařízení či technologie, o kterých se u nás dočte, na vlastní kůži. Proč tedy neuspořádat akci, na které se sejdou uživatelé mobilních telefonů, mohou sdílet své zážitky a zkušenosti a navíc se dozvědět obrovské množství nových informací, vyzkoušet si nové produkty či si zasoutěžit?

SAMSUNG CSC

Pojďte s námi vytvořit ideální akci

Jako tým Světa Androida pro vás podobné akce chystáme každý rok, letos v podobě Alza Android RoadShow 2015. Abychom mohli vytvořit skvělou akci vyladěnou do posledního detailu, chceme vyslechnout a vyjít vstříc všem našim čtenářům a návštěvníkům akce. Pojďte s námi vytvořit ideální akci pro příznivce mobilních technologií! Jak na to? Stačí nám pomocí jednoduchého formuláře sdělit, jak by podle vás měla vypadat ideální akce, co by nemělo chybět, na co byste se těšili a co by vás opravdu přilákalo přijít. Abychom našim čtenářům ukázali, že si jejich názoru nesmírně vážíme, 10 z vás vyhraje parádní a unikátní odznáček Androida z barcelonského kongresu MWC 2015. Vyhrává každý 20. hlas.

ideální akce odznáčky

Pokud vám nejde vyplnit dotazník z naší aplikace, klikněte zde.

Podobnou akci pro vás děláme, navštivte nás

První město sice navštívíme až za měsíc, akce Alza Android RoadShow 2015 ale odstartovala již nyní! Registrace jsou již totiž spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, povinné dotazy) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybráno bude 10 výherců (20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180., 200. zaslaný názor), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)