Hudební festivaly začínají – stáhněte si jejich užitečné aplikace

festivaly cover

Každoroční čas zábavy a odpočinku již odstartoval. Jestli se v létě chystáte na některý z hudebních festivalů, nezapomeňte svůj telefon vybavit užitečnými aplikacemi. Díky rozmanitým funkcím už nikdy neprošvihnete “set time” svého oblíbeného interpreta!

festivaly

Rock for People

Jeden z nejvýznamnějších českých festivalů letos slaví jubilejní 20. vydání. Již za pár dní se otevřou jeho brány a tak je nejvyšší čas stáhnout do svého telefonu oficiální aplikaci. Najdete v ní kompletní program, profily jednotlivých kapel, mapu areálu nebo kategorii “teď hraje”, ve které zjistíte, na jaké stagi právě hraje váš oblíbenec. Kapely si zároveň můžete přidat do oblíbených, aby vám opravdu nic neuteklo. V sekci novinky se pak zobrazují aktuální zprávy od pořadatelů. Pod položkou informace najdete vše, co byste mohli potřebovat vědět.

festivaly rock for people

The app was not found in the store. :-(

Vysočina Fest

Jihlavský festival, na kterém se představí především domácí špička, má též svou aplikaci. Ta je designově velmi povedená a opět nabídne všechny podstatné informace na jednom místě. Od novinek a přehledu interpretů po aktuální vystoupení. Kapely si opět můžete přidat do oblíbených a vytvořit si svůj vlastní program.

festivaly vysočina fest

Vysočina fest
Vysočina fest

Let It Roll

Ve stejném duchu jako Vysočina Fest je zpracována i aplikace populárního tanečního festivalu Let It Roll. Nabídne přehled všech DJs a vystupujících, stream novinek či možnost označit si oblíbené hudebníky. Nechybí ani rozkliknutelné místo konání, kam se rovnou můžete nechat navigovat.

festivaly let it roll

The app was not found in the store. :-(

VanDaalFest Open Air 2014

Metalově zaměřený VanDaalFest 2014 má také svou aplikaci. Najdete zde line up, novinky, přehled interpretů a tak dále. Festival se koná 15. 8. – 17. 8. 2014.

festivaly vandaalfest

VanDaalFest
VanDaalFest

Následující festivaly zatím neaktualizovaly své aplikace z loňského roku, pravděpodobně tak ale učiní.

Masters of Rock

Zatím neaktualizovaná je aplikace Masters of Rock. Festival se odehraje ve Vizovicích od 10. 7. – 13. 7. 2014. V aplikaci byste měli najít informace o programu, aktuality, mapu areálu a další. Zatím jsou však údaje z loňského roku.

Screenshot_2014-07-01-10-56-01

Rock for Churchill

Ve Vroutku se na konci srpna odehraje Rock for Churchill. Aplikace je zatím neaktuální, ale měla by nabídnout všechny podstatné informace. Kompletní line-up, informace o areálu, přehled novinek a tak dále.

Screenshot_2014-07-01-10-57-28

Rock for Churchill
Rock for Churchill

Mácháč 2014

I festival Mácháč dostal loni svou oficiální aplikaci. Nabízí přehled DJs, aktuální dění na stageích, možnost přidat si interprety do oblíbených a zajímavou funkci vzkazy, ve kterých můžete konverzovat s ostatními účastníky festivalu.

festivaly mácháč

Masters of Rock 2013
Masters of Rock 2013

Sázavafest

Sázavafest má možná roky své největší slávy za sebou, přesto si na něj spousta účastníků jistě cestu najde. Jedná se o 14. ročník. Festival najdete ve Světlé nad Sázavou na přelomu července a srpna. Aplikace zvládne přehled kapel, doručí potřebné informace a nechybí vzkazy mezi účastníky.

festivaly sázava fest

Masters of Rock 2013
Masters of Rock 2013

Brutal Assault

Především příznivcům metalu je určen festival Brutal Assault. Koná se od 6. 8. do 9. 8. Za jeho aplikací stojí stejní vývojáři jako v případě Sázavafestu a Mácháče. I funkce a celkový vzhled je tedy podobný. Pokud si nechcete někde brát papírový program, aplikace se určitě bude hodit.

Screenshot_2014-07-01-11-01-40

Masters of Rock 2013
Masters of Rock 2013

Jaký hudební festival letos navštívíte?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)