TOPlist

Huawei Watch 3 dostávají i v ČR jednu z nejžádanějších funkcí

Huawei Watch 3 odpovídání na zprávy probouzení aktualizace

Když jsme u nás nedávno testovali chytré hodinky Huawei Watch 3 (Pro), příliš negativ jsme na nich nenašli. Výdrž je skvělá, displej kvalitní, design povedený, haptická odezva příjemná… ale pořád tomu přece jen něco podstatného chybělo. Mezi černé kaňky rozhodně patřil fakt, že hodinky ani v úplně základní podobě nezvládají odpovídání na zprávy. Ani to už ale nyní není problém. Konkrétně u SMS si to přístroj v těchto dnech osvojuje v rámci aktualizace na verzi firmwaru 2.0.0.188.

Update na verzi 2.0.0.188 pro hodinky Huawei Watch 3

  • odpovědi na SMS zprávy
  • nové možnosti pro probouzení hodinek z AOD
  • přidána detekce mytí rukou
  • placené ciferníky je možné na 5 minut vyzkoušet
  • automaticky se spouští speciální obrazovka pro nabíjení
  • podpora pro další formáty uložené hudby
Huawei Health
Huawei Health

Z dalších novinek zmiňme probouzení displeje zvednutím ruky, což bohužel doposud hodinkám také scházelo. Mnohé uživatele potěší také možnost vyzkoušení placeného ciferníku na 5 minut zdarma.

AKTUALIZOVÁNO 5. října: Společnost Huawei oficiálně oznámila vydání zmíněné aktualizace i pro majitele hodinek v Česku. Můžete se tedy mrknout do hodinek či aplikace Huawei Zdraví, zda už ji máte k dispozici. Poslední přechod na verzi 2.0.0.137 způsobil také řadu sympatických vylepšení.

Jak moc očekáváte od hodinek tuto funkci?

Zdroj: hcentral, TZ Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)