TOPlist

Do Huawei Watch 3 dorazil update s parádními novinkami

Huawei Watch 3 update 2.0.0.179 video ciferníky přesun hudby

Nejnovější modely chytrých hodinek značky Huawei, tedy Watch 3 a Watch 3 Pro, dostávají v těchto dnech jednu velmi zajímavou aktualizaci. Kromě běžných oprav nebo téměř neznatelných vylepšení se uživatelé dočkají i několika opravdu parádních funkcí. Jednou z nich je například podpora pro vlastní video ciferníky. Radost budou mít i milovníci hudby, neboť se konečně objevila možnost pro přesun hudby, resp. skladeb z mobilu přímo do hodinek.

Update povyšuje hodinky na verzi 2.0.0.179 a nám se přihlásil o instalaci před několika hodinami. Balíček má 267 megabajtů a kromě dvou zmíněných novinek přináší například i tlumení hovoru otočením zápěstí, manuální nastavení délky režimu Nerušit nebo pár nových ciferníků pro úsporný mód. K němu a zapínání WiFi byla do rychlého menu přidán přepínač.

Navíc byla v Huawei Watch 3 (verzi Pro jsme u nás nedávno testovali) zrychlena a opravena karta Počasí a uživatelé nyní mohou nastavovat zvuky u přijatých notifikací. Aktualizaci hodinek můžete standardně provést skrze aplikaci Zdraví. Pokud se vám update sám nenabídl, můžete ho zkusit vyhledat manuálně.

Která funkce je pro vás nejzajímavější?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)