TOPlist

Podívejte se na úžasné umělecké fotografie pořízené telefonem Huawei P8

huawei p8 titul

Kvalita fotoaparátu hraje u mnoha uživatelů podstatnou roli při výběru nového smartphonu, není se tak moc čemu divit, že výrobci právě fotoaparátům věnují (zejména u vlajkových modelů) opravdu velkou pozornost. Výsledky svého úsilí pak pochopitelně potřebují také nějakým způsobem prezentovat, aby přesvědčili uživatele, že právě jejich produkt je to, co hledá. Výbornými fotografickými schopnostmi se chlubí například i teprve nedávno představená novinka v podobě smartphonu Huawei P8. Telefon disponuje snímačem o rozlišení 13 MPx a optickou stabilizací OIS až 1,2°. Snímač při snímání scén s vysokým kontrastem zvyšuje jas až o 32 % a za slabého osvětlení jej zase snižuje až o 78 %. Společnost Huawei tak svěřila svůj nový vlajkový model do rukou uměleckého fotografa Benjamina Von Wonga, jak toto spojení dopadlo, se můžete přesvědčit níže.

Byť se to může zdát skoro až neuvěřitelné, tyto fotografie nebyly nijak dodatečně upraveny. Pro jejich pořízení byl, krom samotného telefonu Huawei P8, použit pouze stativ a ND filtry. Fotografie byly pořízeny za pomoci speciálního režimu fotoaparátu pro lepší zachycení světla ve tmě.

Pokud vás zajímá celý proces fotografování, Von Wong jej zveřejnil na medium.com. Fotograf pro Huawei rovněž natočil reklamu, právě z focení výše zobrazených fotografií. Podívat se na ni můžete zde:

Huawei P8: Ignite your creativity – ft. VonWong

Huawei P8: Ignite your creativity - ft. VonWong

Co na fotografie, pořízené smartphonem Huawei P8, říkáte?

 

Telefon Huawei P8 si budete moct vyzkoušet na Alza Android RoadShow 2015, proto se neváhejte registrovat.

registraceHome orbotix

Zdroj: iso.500px.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)