TOPlist

Chystá se velký návrat HTC? Za měsíc se má představit netradiční vlajka

htc vlajkový telefon 2022

Společnost HTC svým způsobem definovala trh s Android mobily. Spolu se Samsungem a dalšími výrobci tvořila parádní telefony jako HTC Dream, HTC One (M7), HTC Desire X nebo třeba první Google Pixel. Hned z několika důvodů, o kterých bychom se mohli bavit dlouhé hodiny však zájem o telefony tchajwanského giganta postupně upadal.

HTC chystá vlajkový mobil s Androidem

Momentálně je situace taková, že HTC vyrobí za rok několik telefonů nižší třídy, které prodává na několika vybraných trzích a ještě k tomu nejde o žádné terno, co se poměru mezi cenou a výkonem týče. Společnost vsadila na virtuální realitu a nutno podotknout, že jí tato sázka vyšla. Na MWC 2022 však ředitel HTC Vive Asia-Pacific, Charles Huang potvrdil, že se již za měsíc dočkáme vlajkového telefonu s Androidem.

VIVERSE: Your Open and Secure Metaverse Platform

VIVERSE: Your Open and Secure Metaverse Platform

Od představení poslední vlajky (HTC U12+) uplynuly již čtyři roky, přičemž tato se má zaměřovat hlavně na virtuální a rozšířenou realitu s integrací platformy Viveverse (metaverse od HTC). Na telefon jsme osobně velmi zvědaví. Hlavně pak na to, jak si povede ve srovnání s konkurencí.

Koupili byste si telefon od HTC?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)