Natěšení? Xiaomi asi brzy vyšle do světa své nejlepší hodinky

Xiaomi Watch S1 Pro chytré hodinky globální představení MWC spekulace

Kvapem se blíží konec února s ním i tradiční technologická konference MWC v Barceloně. Mezi společnosti, které nebudou na akci chybět a pravděpodobně v jejím rámci představí i nějaké produktové novinky, patří čínské Xiaomi. Měli bychom se od něj dočkat primárně uvedení řady mobilů Xiaomi 13, ale také další elektroniky. Podle aktuálního úniku / tipu nebudou mezi globálně prezentovanými produkty chybět ani hodinky Xiaomi Watch S1 Pro. Tedy nejvybavenější model této řady, který v našich končinách zatím v prodeji nebyl.

Varianta Pro se od klasických Xiaomi Watch S1 liší například displejem s o něco lepším rozlišením (480 x 480 pixelů vs. 466 x 466 pixelům), větší baterií (500 mAh vs. 470 mAh) a tedy i výdrží (14 dní vs. 12 dní), jiným stylem tlačítek (verze Pro má nahoře otočnou ovládací korunku), kvalitnějšími materiály a také senzorem pro měření teploty kůže. Pak také pochopitelně cenou, která ale bude v globální podobě teprve zveřejněna. Tak jsme zvědaví.

Které hodinky od Xiaomi jste zatím vyzkoušeli?

Zdroj: phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)