Menu

Další koncept jde do prodeje. V čem je výjimečný Honor Magic?

Značka Honor dnes slaví třetí výročí založení. Tento den oslavila společnost představením konceptu smartphonu Honor Magic, který přináší zajímavý design a hlavně několik funkcí, které jsme zatím nikde jinde neviděli.

Honor Magic: Náhled do budoucnosti smartphonů?

Podle tiskové zprávy by měl telefon ukázat směr, jakým se bude vývoj chytrých telefonů ubírat. Mobil pohání procesor Kirin 950, který najdeme v letošních top telefonech od Huaweie, kromě Mate 9, který už má novou generaci Kirin procesoru. Na přední straně je pak oblý 5,09 palcový displej s 2K rozlišením. Paměť RAM je 4GB, interní paměť má 64GB. Tělo telefonu je pak kryto sklem, které má výrazné zaoblení, což vytváří působivý 3D efekt. Duální fotoaparát si Huawei a Honor oblíbily, dočkáme se ho i v Magic modelu. Bude mít rozlišení 12 MPx, doplní jej pak přední 8 Mpx selfie kamera.

Inovativní prvky Honor Magic se pak týkají pokročilé umělé inteligence. Využívá analýzu uživatelských dat a nabízí chytrou odezvu a množství interaktivních funkcí. Oproti klasickým telefonům má o několik senzorů navíc. Senzor infračerveného světla umožňuje odemknout telefon pohledem na displej, vložením do kapsy se pak automaticky uzamkne. Dále to je třeba rozpoznáváni obličeje, kdy se příchozí zprávy budou zobrazovat pouze uživatelovi, který bude v telefonu přihlášen.

honor_magic_1

Dále má systém vylepšovat komfort díky predikci potřeb, které uživatel potřebuje, bude pak nabízet informace na míru. Jako příklad se uvádí to, že na základě klíčových slov v konverzaci dokáže doporučit film. Další technologie se nazývá SmartDisplay, která nepřetržitě zobrazuje informace, které se uživatelům budou hodit. Aby tohle dokázal, je vybaven rychlonabíjením, které za 20 minut nabije baterii na 70%, za 10 minut pak 10%. Baterie má hodnotu 2900 mAh.

Huawei Honor Magic

Honor Magic

6.5
  • Displej 5.09", 1440 x 2560 pixelů, AMOLED, 577 ppi
  • Procesor Kirin 950
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 2900 mAh
  • Cena doplníme

Na papíře nevypadá vůbec špatně, otázka je ale jak vše funguje ve skutečnosti a kolik z nich se eventuálně bude podporovat v Evropě. Telefon se totiž zatím dá koupit pouze v Číně. Honor neoznámil, kdy by se mohl objevit v Evropě. Cena za tento koncept je po přepočtu zhruba 14 tisíc korun.

Co říkáte na nové funkce v Honor Magic?

Zdroj: TZ, theandroidsoul.com

 

Komentáře

Dedii

z aplikace
17.12.2016 8:09

mal som Huawei a teraz mám už druhý Honor a maximálna spokojnosť. Len tak ďalej , držím im palce

bevtoft

z aplikace
17.12.2016 13:31

První huawei p8 a zatím také spokojen

V1t3k

v1t3k 0

z aplikace
17.12.2016 16:53

myslím si že to bude neschopné provozu, kvůli malé baterii(2k displej apod.)

RSS (komentáře k článku)