Honor 4X míří na český trh, známe cenu

honor 4x

V Barceloně na kongresu MWC 2015 jsme si představili v prvním pohledu zajímavý přístroj Honor 4X, který se snaží zaujmout velkým displejem, výkonným hardwarem, podporou LTE a příznivou cenou. Tato novinka nyní zamíří na český trh, s prodejem se počítá na přelomu dubna a května, cena se pak zastavila na 5 999 Kč.

A co vlastně Honor 4X nabízí? Tento přístroj zaujme především obrovským 5,5″ displejem, který dostal “pouze” HD rozlišení. Zbytek sestavy ale rozhodně nezklame – výkon zajistí 64bitový procesor Kirin 620 s osmi jádry, kterému sekunduje 2GB RAM paměť, 13MPx fotoaparát či baterie s kapacitou 3000 mAh. Právě ta by v kombinaci s povedenou správou napájení mohla zajistit skvělou výdrž na jedno nabití. Počítá se i s provozem dvou SIM karet zároveň či paměťovou kartou pro doplnění 8GB vnitřního úložiště. Nezapomnělo se ani na již zmiňovanou LTE konektivitu, která české uživatele potěší – nechybí totiž frekvence 800, 900 či 1800 MHz. Menším zklamáním ale může být systém Android ve verzi 4.4.

huawei_honor_4x

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)