Herní telefon BlackShark 2 brzy vychází. Co Xiaomi chystá?

herni telefon xiaomi blackshark 2

Herní telefon Xiaomi BlackShark se představil v Číně v dubnu tohoto roku. Bohužel jde o jeden z telefonů této značky, který se neobjevil na našem trhu ve větším množství a pokud jste o něj měli zájem, tak jste museli využít překupníky. A vypadá to, že se to v nejbližší budoucnosti ani nezmění. Důvodem je totiž to, že se chystá Xiaomi BlackShark 2, který již brzy vyjde. Dnes již známé první informace a obrázky.

Herní telefon BlackShark 2 brzy vychází. Výbava bude podobná

Z dostupných informací víme to, že design telefonu se změní minimálně. Opět se využívá kombinace černé barvy s pruhy zelené, nově můžete vidět dva zadní fotoaparáty uspořádané vertikálně a čtečka otisků prstů se nově objevuje na zadní straně. U první verze se nachází na přední straně.

xiaomi blackshark 2 herni telefon

Displej bude mít velikost 5,99 palců, nechybí ani FullHD+ displej a baterie o kapacitě 4 000 mAh. O výkon se velice pravděpodobně bude starat Snapdragon 845, který doplní až 8GB RAM, chybět nebude ani kapalné chlazení. Rozměry telefonu jsou 160 x 75,2 x 8,7 mm, což je téměř stejné jako u prvního modelu. Kompletní odhalení se očekává během následujících týdnů. Objevují se i určité spekulace, že právě tento druhý model bude určen hlavně pro globální trh, podobně jako u nedávno představeného Xiaomi Mi 8 Pro.

Těšíte se na druhý herní telefon od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)