Galaxy S23 Ultra trpí nepříjemným problémem. Možná jste se s ním také setkali

samsung galaxy s23 ultra pero s pen

Samsung Galaxy S23 Ultra patří k tomu nejlepšímu, co si na Android scéně můžete pořídit. V naší recenzi jsme telefon označili za současného krále všech mobilů, avšak ani jemu se nevyhýbají některé porodní bolesti. Přibližně měsíc po představení si totiž uživatelé stěžují na problémy s připojením pera S Pen.

Stejně jako loni disponuje Ultra varianta od Samsungu zabudovaným perem S Pen, které je fajn doplňkem pro kreslení, zvýrazňovaní nebo třeba podepisování dokumentů. Někteří lidé však tvrdí, že se S Pen náhodně odpojuje od mobilu, což z něj dělá v podstatě poloviční zařízení, jelikož nemůžete používat bezdotykové akce jako třeba dálkovou spoušť fotoaparátu.

Samsung Galaxy S23 Ultra S Pen

Několika uživatelům pomohlo resetování pera S Pen, což lze udělat v Nastavení > Rozšířené funkce, následně klepnout na menu se třemi tečkami a zvolit možnost Resetovat. Samsung se k problematice zatím nevyjádřil, ale je jasné, že se dočkáme opravy v některé z budoucích aktualizací.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte také problémy s perem S Pen?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)