TOPlist

Filmy zdarma na Google Play Movies? Možná již brzy díky reklamám

filmy zdarma Google Play Movies TV

HBO GO, Netflix, Hulu, Amazon Prime nebo Disney+ jsou platformy, které momentálně vévodí sféře streamovaných filmů a seriálů. A to je vlastně jedna z mála oblastí, ve které není na prvních příčkách americký gigant Google. I to se ale možná brzy změní. Lidé z komunity XDA Developers totiž narazili na zajímavou novinku v kódu aplikace Google Play Movies & TV. To je nástroj, ve kterém se také nacházejí filmy a seriály, ale přístup k nim je doteď úplně odlišný. Zatímco třeba na Netflixu uživatelé platí paušální poplatek a mohou si pouštět neomezeně cokoli, ve zmíněné aplikaci od Googlu platí za zhlédnutí jednotlivých děl. Jak ale nové části kódu ukazují, firma evidentně pracuje na změně tohoto režimu. A to velmi pozitivním směrem. Filmy a seriály bude pravděpodobně možné sledovat v Google Play Movies & TV zdarma díky nově implementovaným reklamám.

filmy zdarma Google Play Movies TV kód

V aplikaci ve verzi v4.18.37 našli pozorní badatelé pár nových řádků kódu, který přímo zmiňuje reklamní systém zodpovědný za bezplatné sledování. Tento formát by přitom mohl pokrývat velké množství obsahu. Jedna z položek totiž obsahuje přímo větu „Stovky filmů, jen pár reklam“. O něco níž pak záměr potvrzuje položka „Sledujte zdarma s reklamami“. Zatím se neví, jak velkou část databáze do tohoto režimu Google zařadí, ale bude to velká změna fungování celé aplikace. Zatím také není jasné, kdy filmy a seriály zdarma do Google Play Movies & TV s těmito podmínkami dorazí. Píšeme „kdy“, jelikož si myslíme, že důkazy o zavádění této funkce hovoří jasně. Snad to Google nakonec nezruší. Zní to lákavě.

Google TV
Google TV

Stahovali/objednávali jste někdy filmy z Google Play Movies & TV?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)