TOPlist

Essential Phone nově podporuje 3,5mm jack. Jak to společnost dokázala?

essential phone 3,5mm jack audio konektor

Společnost Essential neprožívá moc dobré období, ale i přesto přidávají nové funkce a příslušenství pro svůj první Essential Phone. Nedávno se majitelé dočkali nové beta verze Androidu P a nyní společnost umožní připojit přímo k telefonu 3,5mm jack konektor, a to i když má pouze USB-C. O redukci přitom nejde. Jde o druhé modulární příslušenství, které si dá připevnit na záda telefonu.

Essential Phone si nově dokáže poradit s 3,5mm jack konektorem

Do tohoto dne byl k dispozici pouze jeden druh modulárního příslušenství. A to 360 kamera, která ale moc úspěšná nebyla. Nový Audio Adapter HD s 3,5mm jack konektorem by mohl být mnohem úspěšnější. Určen je hlavně pro posluchače písniček v bezztrátové kvalitě, v modulu se totiž schovává předzesilovač, DAC s ESS Saber čipem, který dokáže zpracovat standard MQA s vysokou kvalitou. Využívá ho například Tidal.

essential phone 3,5mm konektor

Právě s touto službou Essential uzavřel spolupráci a všichni majitelé Essential telefonů obdrží Tidal Hi-Fi na čtvrt roku zdarma, takže majitelé nového modulu budou moct rovnou poslouchat hudbu v TOP kvalitě. Celý modul je vyroben z titanu, stejně jako tělo telefonu. Mínusem může být to, že ze zadní strany bude hodně vyčnívat.

V tuto chvíli není známá cena tohoto modulu, do prodeje by se však měl dostat ještě v létě. Prodeje telefonu Essential to nezvýší a společnost to pravděpodobně nepostaví znovu na nohy, je ale dobré vidět, že to nevzdávají a svůj telefon podporují nejen po softwarové stránce.

[aps_product_sz id=“453243″]

Jak se vám líbí řešení 3,5mm konektoru u Essential?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)