TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Audio příslušenství v akci

tipy-z-ciny-375-AliExpress-audio-prislusenstvi

Vítejte u dalších tipů na zajímavé produkty z obchodů na AliExpressu. Po čase se opět vrhneme na bleskové slevy alias flash sales. Tentokrát jsme do výběru zařadili audio příslušenství složené z reproduktorů, sluchátek a jednoho mikrofonu.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Přenosný reproduktor Mifa A90

Jeden z řady reproduktorů odzkoušené značky Mifa. Papírově má výkon 60 W, disponuje slotem na SD kartu či jack konektorem a přitom je odolný dle IPX8. Model A90 je také vybaven praktickými úchyty na popruh a efektními RGB světly.

Cena: 2 060 Kč

Soundbar REDRAGON GS570

Šikovné ozvučení, pokud nemáte moc místa vedle monitoru či televizoru, ale spíše pod ním. Soundbar nabídne stereo zvuk, o který se starají celkem čtyři reproduktory. Připojení zařídí Bluetooth či jack AUX.

Cena: 1 220 Kč

USB mikrofon NEEWER NW-8000

Na svou cenu velmi kvalitní mikrofon odzkoušené značky se snadným připojením přes USB a příjmem zvuku s parametry 192kHz / 24-bit. Pro začínající autory podcastů, YouTubery nebo hráče perfektní řešení za pár korun. Dá se přiobjednat i rameno.

Cena: 530 Kč

Bluetooth sluchátka Anker Soundcore Life Q30

Střední třída sluchátek od ověřeného výrobce. Nabídnou několik módů filtrování či zesílení okolního zvuku, až čtyřicet hodin přehrávání a širokou škálu frekvencí 16 Hz – 40 kHz, která slibuje kvalitní basy.

Cena: 2 270 Kč

Hodiny s Bluetooth reproduktorem

Hodiny, budík, FM rádio, bezdrátový reproduktor… a také třeba zrcátko. To všechno v těle o velikosti 116 x 51 x 33 milimetrů a ve třech různých barevných variantách.

Cena: 250 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Tuya 20A chytrá zásuvka 225 Kč
Stolení mini reproduktory 270 Kč
USB-C klopový mikrofon 55 Kč
Přenosný reproduktor do auta 170 Kč
USB Hub USB 3.0 240 Kč
Bluetooth hands-free 65 Kč
Flash disk ve tvaru hudebního nástroje 130 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Na jaké další zajímavé brand sales jste narazili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)