TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Oblíbené Baseus příslušenství v akci

tipy-z-ciny-373-AliExpress-prislusenstvi-Baseus

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na tržišti AliExpress. Dnešní vydání je věnováno příslušenství oblíbené a ověřené značky Baseus, které je v těchto dnech v rámci akce „Brand Day“ za nižší cenu. I když se slevy na tyto kousky objevují poměrně pravidelně, málokdy srazí cenu produktů pod úroveň těch, které jsou k vidění u českých prodejců. Tentokrát se ale skutečně dají ještě výhodnější nabídky najít…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Baseus 140W GaN nabíječka

Velmi výkonný adaptér, který dokáže skrze zdířky USB-C / USB-C / USB-A současně zajistit až 100 + 20 + 18 W. Zařízení je certifikováno jako PowerDelivery 3.1 a chlubí se o 25 % menšími rozměry než stejně výkonný adaptér od Apple.

Cena: 1 740 Kč 

Baseus USB-C dokovací stanice

Perfektní pomůcka například pro plné využití prostředí Samsung DeX. Udělejte si z mobilu počítač a připojte k němu téměř libovolné periferie. K dispozici je hned 7 různých portů.

Cena: 800 Kč

Baseus držák do auta s 15W nabíjením

Jeden z mnoha a mnoha držáků této značky. V tomto konkrétním případě jde o model s bezdrátovým nabíjením o výkonu 15 W a automatickými svorkami. Zachytává se do mřížky ventilátoru a má opěrné nožičky.

Cena: 830 Kč

Baseus bezdrátová 15W Qi nabíječka

Klasika mezi bezdrátovými nabíječkami na AliExpressu. Naprosto minimalistický design, v nové verzi také s displejem. Díky standardu Qi najde široké uplatnění i při dobíjení hodinek či sluchátek.

Cena: 450 Kč

Baseus Bluetooth receiver / transmitter

Šikovný pomocník pro řešení různých zádrhelů s připojením audia u zařízení, která si navzájem „nepovídají“ přes Bluetooth nebo jack konektor. Hodit se může hlavně do auta.

Cena: 270 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Essager držák na mobil 280 Kč
Běžecké šortky s kapsou na mobil 240 Kč
Držák mobilu / tabletu na sedadlo auta 210 Kč
64GB flash disk v náramku 210 Kč
Skládací stojánek na mobil 100 Kč
Držák na sluchátka na stolní desku 170 Kč
Mini LED USB světýlko do auta 35 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Máte doma nějaké podobné kousky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)