5 tipů na zboží z Číny: Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 a jiné

tipy-z-ciny-368-AliExpress-sluchatka-xiaomi-redmi-buds-4

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Dnešní výběr je složen z mixu různých zařízení a hlavním tipem jsou bezdrátová špuntová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4. Dále zde najdete jedna další sluchátka, držák do auta, nabíječku na hodinky či dokovací stanici pro mobil.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 / Buds 4 Pro

Nejnovější sluchátka značky Xiaomi Redmi, která si ještě stále oficiálně nenašla cestu na český trh. Na AliExpressu jsou už ale nějakou dobu k sehnání. A to nejen v základní variantě, ale také ve verzi Pro. Jde o čínské verze, které by ale neměly být o nic významného ochuzeny.

Cena: 1 140 Kč

Dokovací stanice 12 v 1

V určitých situací, například při používání prostředí Samsung DeX, se hodí možnost připojení periferií či jiných zařízení rovnou do telefonu. S touto dokovací stanicí k němu můžete napojit hned dvanáct různých věcí.

Cena: 2 250 Kč

Bluetooth sluchátka Baseus H1

Novinka od prověřené značky audio zařízení a příslušenství do kanceláře či do auta. Sluchátka se pyšní velmi zajímavými parametry v čele s obří výdrží a “silným” potlačením okolního hluku. Nedávno jsme o nich psali samostatnou zprávičku.

Cena: 1 730 Kč

Bezdrátová powerbanka pro Samsung hodinky

Nabíjení hodinek, které mají možnost bezdrátového přenosu energie, můžete provádět mimo jiné i skrze správně dimenzovanou powerbanku. Tato je přímo vyrobena pro nabíjení Samsung hodinek od nejnovějších Galaxy Watch4 po první modely Gear či Active.

Cena: 540 Kč

Držák tabletu či mobilu na opěrku sedadla

Potřebujete zabavit posádku na zadních sedadlech auta? Tablet či mobil to samozřejmě umí celkem hravě zařídit, ale asi nikomu se nechce je dlouho držet v ruce. Mrkněte na tento šikovný držák s ramenem, případně i na menší a jednodušší varianty.

Cena: 490 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Essager 2m 66W USB kabel 190 Kč
Dálkové ovládání na prst 190 Kč
Přídavná ovládací páčka pod volant 200 Kč
Remax sada 60W kabelů 200 Kč
Držák mobilu na stínítko do auta 120 Kč
Essager Bluetooth audio adaptér 140 Kč
USB-C hub 90 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké máte požadavky na bezdrátová sluchátka?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)