TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Praktické tech vychytávky do auta

tipy-z-ciny-363-AliExpress-tech-vychytavky-do-auta

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Pětici hlavních produktů dnes obstarají elektronické vychytávky do auta, z nichž některé oceníte hlavně v blížícím se parném létě.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Ventilátor za krk

I když dnes mají moderní vozy běžně klimatizaci, může se stát, že její výkon dostatečně rychle nebo vůbec nevyřeší horko za krkem a na zádech, které umocňuje nepříjemný kontakt s opěradlem. Proudění chladnějšího vzduchu v tomto prostoru můžete posílit následujícím ventilátorem.

Cena: 310 Kč

Dodatečná páčka pro ovládání autorádia

Máte starší auto, které nemá ovládání autorádia přímo na volantu nebo na „pádlech“ pod ním? A chtěli byste si tuto vychytávku dopřát za pár korun? Tato multifunkční páčka nabízí propojení s autorádii s ovládacím standardem SWC, přičemž ji stačí jen přilepit a zapojit.

Cena: 220 Kč

Palubní displej WYOBD G3

Aktuální rychlost, kompas, hodiny, čas jízdy, nadmořská výška či ujetá vzdálenost. To jsou hodnoty, které umí zobrazovat tento dodatečný displej na palubní desku. K vlastnostem si pak můžete přidat automatický jas, zapínání a vypínání současně se zapalováním, připojení přes USB nebo alarmy při vysoké rychlosti nebo příliš dlouhé nepřerušované jízdě.

Cena: 710 Kč

Ventilátor se solárním pohonem

Pomocník pro chvíle, kdy v autě nestíhá (nebo vůbec není) klimatizace a nechcete moc otevírat okýnka. Nebo pro okamžiky, kdy auto stojí a není vhodné vybíjet jeho baterii. Toto zařízení stačí přivřít mezi sklo a těsnění a díky slunečním paprskům můžete spustit hned dva ventilátory. Solární energii je možné ukládat i do baterie.

Cena: 540 Kč

Nalepovací transmitter/receiver a ovládání Deelife HY62

Pokud hledáte možnost zvukového propojení mobilního telefonu se starším autorádiem, mohl by vás zajímat tento transmitter či receiver, který může současně posloužit jako ovladač. Dá se snadno nalepit a má také vlastní „knoflík“ pro ovládání hlasitosti. Deelife HY62 je navíc možné připojit ke dvěma mobilům současně.

Cena: 590 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Držák mobilu k monitoru 100 Kč
Dětské vysílačky na ruku 270 Kč
Bezdrátová nabíječka na hodinky do USB 300 Kč
Magnetický držák mobilu na volant 150 Kč
Nalepovací držák mobilu do auta 45 Kč
Prstový ovladač autorádia 280 Kč
Zvlhčovač vzduchu do auta 220 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který produkt vás dnes nejvíce zaujal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)