5 tipů na zboží z Číny: Nejen herní sluchátka Oneodio v akci

tipy-z-ciny-370-AliExpress-sluchátka-v-akci-slevy

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé produkty z obchodů na tržišti AliExpress. Tentokrát jsme se podívali do sekcí „flash sales“ a „super deal“ a vylovili několik kousků v akci. Hlavním tipem jsou dnes herní sluchátka značky Oneodio.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Herní sluchátka Oneodio

Velké 40mm měniče, mikrofon, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, možnost připojení přes jack i USB, potlačení hluku, pěkný vzhled… co víc si přát od herních sluchátek za směšnou akční cenu pod sedm stovek korun?

Cena: 690 Kč 

Bluetooth reproduktor se solárním nabíjením

Nabíjet bezdrátový Bluetooth reproduktor pomocí přenosného solárního panelu asi není nic převratného, ale když jsou obě tato zařízení zabudovaná do jednoho těla, je to ještě praktičtější.

Cena: 500 Kč

Větráček na krk

Chcete se zkusit vyrovnat se současnými vedry kreativně pomocí elektroniky? Mrkněte na tento bezdrátový nákrčník, který obsahuje dva samostatně směrovatelné větráčky a dokáže vás alespoň trochu ochladit po dobu dvou až tří hodin na jedno nabití.

Cena: 300 Kč

Sada šroubováku a nástavců

Ať už občas potřebujete rozebrat telefon, notebook, dětské hračky nebo ovladač od televize, určitě se hodí mít na to pořádné vybavení. Například bohatá sada šroubováku a nástavců. V odkazu můžete vybírat hned ze čtyř různých variant.

Cena: od 210 Kč

Vestavná kombinovaná nabíječka

Bezdrátová nabíječka, která lícuje s deskou stolu. Váleček se dvěma USB konektory pro kabelové nabíjení. Obě tyto role umí pokrýt jedno zařízení, které snadno zvládnete nainstalovat i vy.

Cena: 410 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Usams multifunkční 66W kabel 3v1 290 Kč
Držák mobilu s volitelným sklonem 40 Kč
20W bezdrátová nabíječka s potahem 275 Kč
Essager Bluetooth Adapter 140 Kč
OLAF 60W 5x USB adaptér 110 Kč
Držák kamery na helmu 240 Kč
Skládací držák na tablet 70 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Který produkt vás dnes zaujal nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)