5 tipů na zboží z Číny: Elektro doplňky na stůl školáka

tipy-z-ciny-371-AliExpress-doplnky-stul-skolak

Vítejte u dalších tipů na zajímavé produkty z čínských obchodů na tržišti AliExpress. Dnešní vydání je věnováno vybavení na stůl školáků a školaček, pro které by pak mohlo být příjemnější se k nim po prázdninách vrátit. Ve výběru jsou samé elektro doplňky.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Držák na sluchátka s USB konektory

Jasně, sluchátka se mohou i jen tak odložit na stůl, ale proč je elegantně nepověsit na hák pod stůl a přitom si na stejném místě nevytvořit nabíjecí či datový USB HUB? K dispozici je varianta s klasickým USB-A i modernější USB-C.

Cena: 340 Kč 

LED lampička s držákem (nejen) na telefon

Šikovná multifunkční lampička, která nabízí kromě držení telefonu také dvě přihrádky na tužky či další předměty. Krk je flexibilní a dá se tedy nasměrovat na libovolné místo. Tlačítkem se dají volit tři různé teploty bílé a také tři hladiny jasu.

Cena: 440 Kč

RGB sloupky s „živou hudbou“

Když už jsme u toho svícení, tak se můžete mrknout i na zábavné LED RGB panely, které umějí reagovat na zapnutou hudbu. Produktivitu při psaní úkolů asi nezvýší, ale jako dekorace určitě zaujmou.

Cena: 200 Kč

LED pochodeň z Minecraftu

A svícení do třetice. Toto je kousek vyloženě pro fanoušky Minecraftu. Zkuste jim to ukázat a asi hned budete muset objednávat. Dá se postavit na stůl, nebo po odklopení krytu také namontovat na zeď.

Cena: 420 Kč

Organizér s bezdrátovou nabíječkou

Pokud má školák či školačka moderní mobil s bezdrátovým nabíjením, je možné jej zajisti elegantně včetně úložného prostoru pro kancelářské potřeby.

Cena: 450 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USB 3.0 Type C Hub 5v1 140 Kč
Držák sluchátek na monitor 120 Kč
Senzor na měření vlhkosti půdy 150 Kč
260ml zvlhčovač vzduchu 100 Kč
Essager Bluetooth adaptér 130 Kč
Bluetooth sluchátka za krk 100 Kč
Držák mobilu ve tvaru stoličky 30 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další doplňky na stůl byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)