Energizer Power Max P8100S: Nejlevnější ohebný telefon má 2 displeje, obří baterii i podporu 5G

energizer ohebny telefon

Energizer přivezl na veletrh MWC opravdu zajímavé portfolio telefonů. Jeden z těch opravdu zajímavých je Power Max P8100S. Za tímto krkolomným názvem se skrývá ohebný telefon, který chce útočit na uživatele hlavně atraktivní cenou. Samotná výbava ale rovněž není špatná. Telefon má dokonce podporu 5G sítí.

Energizer Power Max P8100S: Hodně zajímavý ohebný telefon za nízkou cenu

Zatímco konkurenční ohebné telefony můžeme vidět s cenovkou 50 tisíc a více, tak nový Power Max P8100S koupíte za v přepočtu 22 tisíc Kč. Díky tomu se zároveň jedná i o nejlevnější telefon s podporou 5G sítí.

Podobně jako Samsung Galaxy Fold, i Energizer má dva displeje. Na přední straně je 6 palců velký FullHD+ displej. Uvnitř je 8,1 palců velký FullHD+ displej, který se ohýbá. O výkon se stará Snapdragon 855, tedy to nejlepší, co můžeme zatím v telefonech najít. Doplní jej 8 GB paměti RAM a 256 GB vnitřního úložiště. Dalším velkým plusem je baterie o kapacitě 10 000 mAh.

Energizer Power Max P8100S: Faltbares Smartphone auf dem MWC

Energizer Power Max P8100S: Faltbares Smartphone auf dem MWC

Na zadní straně je duální fotoaparát s 48 MPx a 12 MPx. Selfie kamera má 24 MPx. Nebude chybě Android 9 Pie, USB-C, podpora Dual SIM apod. Do prodeje by se měl dostat ke konci roku 2019. My jen v redakci kroutíme hlavou, jak se Energizeru povedlo vytvořit tak levnější ohebný telefon než konkurence, který ji navíc v některých parametrech i předčí.

Jak se vám líbí ohebný telefon Energizer?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)