Menu

Elephone W2: Chytré hodinky, jejichž baterie vydrží i 3 měsíce

Elephone W2 – náhleďák
Elephone W2: Chytré hodinky, jejichž baterie vydrží i 3 měsíce
Ohodnoťte článek

Chytré hodinky jsou v současnosti neoficiálně rozděleny do dvou částí – ty, které umí vše (od notifikací po správu všemožných senzorů, mají displej apod.), a ty, které umí jen to nejzákladnější, aby se mohly označovat za wearables. Zatímco první skupina vydrží v průměru den na jedno nabití, ta druhá nabídne často velmi dlouhou výdrž. Jistě, výdrž baterie nemusí být tím nejdůležitějším, ale určitě nám dáte za pravdu, že neustále myslet na nabíjení dalšího kousku elektroniky je na obtíž. Spousta z nás pak kvůli výdrži zvolí variantu bez displeje, například Xiaomi MiBand, který vydrží i 30 dní bez nabíjení. Nyní ale přichází značka Elephone, aby zbourala některé hranice.

Elephone W2 jsou hodinky, které působí velmi pěkně a na rozdíl od MiBand vám pomohou i s určením času. Samozřejmě disponují i senzory pro záznam fitness aktivit. Jejich baterie však podle výrobce vydrží až 3 měsíce aktivního používání a až 3 roky v pohotovostním režimu.

Elephone W2

Hodinky určují čas klasickým ručičkovým způsobem, disponují safírovým nedotykovým krycím sklem a jejich nenáročný hardware je napájen vyměnitelnou knoflíkovou baterií Maxell 2032.

Specifikace Elephone W2

  • Průměr ciferníku: 1,6″
  • Tloušťka: 10,3 mm
  • Materiál: nerezová ocel SUS 316L
  • Sklo: safírové, nedotykové
  • Řemínek: délka – 201 mm, šířka – 20 mm
  • Vodotěsnost: do 30 m
  • CPU: BLE4.0 + G-senzor
  • Baterie: Maxell 2032 knoflíková baterie (210mAh)
  • Chytré funkce: krokoměr, monitor spánku, upozornění na hovory, budík, dálková spoušť fotoaparátu

Chytré hodinky Elephone W2 budou dostupné ve dvou barevných variantách, a to ve stříbrné a růžové zlaté. Náramek bude k dispozici v kovové prokládané variantě nebo v textilní edici retro khaki hnědé. Zda budou náramky vyměnitelné zatím bohužel nevíme, ale zdá se, že nikoliv. V tuto chvíli se vše zdá snad až příliš pěkné. Uvidíme, zda tento dojem nezkazí cenovka nebo dostupnost hodinek.

  • Aktualizováno: V obchodě Elephone Store je nyní možné hodinky objednat za velmi krásnou cenu 79,90$.

Zdroj: GizChina

Komentáře

lggl

lggl

z aplikace
22.1.2016 18:11

Specifikace docela dobré, ale uvidíme. Já osobně upřednostňuji výdrž baterie před funkcemi jako je navigace apd. Teď vlastním cookoo2 a jsem velmi spokojen. Baterie výdrž rok a hodinky fungují precizně.

r-blade

r-blade

z aplikace
22.1.2016 18:44

na konkurenčním webu mám pocit říkali i cenu a i s těmi materiály snad do 2500 tuším ale kecal bych

palco

palco

z aplikace
22.1.2016 19:01

Mam objednane…..cena 79,90 $

wortos

wortos

z aplikace
22.1.2016 23:13

radeji budu kazdy den nabijet hodinky s android wear nez menit co 3 mesice knoflikovou baterku :D stejne si ty hodinky sundate jak jdete do sprchy nevidim problem je mezitim nechat nabit

lggl

lggl

z aplikace
23.1.2016 15:15

Wortos :tak to tedy ve sprše trávíš hodně času.

Cheetah

Cheetah

z aplikace
24.1.2016 13:30

Jako fakt každý tři měsíce otevřít hodinky a vyměnit baterku?? Proč to nemá akumulátor a proc to není vodotěsný, když už neřeším nabíjecí konektor??

RSS (komentáře k článku)