Design LG G8 ThinQ odhalen ze všech stran: Představení telefonu je za rohem

lg g8 thinq design predstaveni

Několik spekulací a úniků už se v uplynulých týdnech objevilo  ohledně LG G8 ThinQ. Nyní jsme se ale dočkali prozatím největšího úniku informací, ze kterých můžeme vidět design LG G8 ze všech stran.

LG G8 ThinQ designem vybočovat nebude

O zveřejnění se postaral Evan Blass (@evleaks) na svém Twitter účtu. Oficiálního představení telefonu LG G8 ThinQ bychom se měli dočkat ještě na veletrhu MWC 2019. Po designové stránce nám telefon připomíná mix LG G7 ThinQ a LG V40 ThinQ. Telefon má klasický výřez, poměrně minimální rámečky kolem a trošku větší bradu.

lg g8 thinq design

Na zadní straně je čtečka otisků prstů, tím se ukončila spekulace o tom, že čtečka bude integrována do displeje.  Nechybí ani speciální Asistent Google tlačítko. Spodní strana se nemění. Vidět můžeme USB-C, 3,5 mm audio konektor i hlasité reproduktory.

Trochu překvapivé je použití pouze duálního fotoaparátu na zadní straně. A to i když LG V40 měla rovnou tři fotoaparáty. Stejně je to i na přední straně, kdy má telefon jen jednu selfie kameru, zatímco LG V40 měla dvě. Představení telefonu by mělo proběhnout na veletrhu MWC 2019, který je na konci února.

Jak se vám líbí design chystaného LG telefonu?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)