Prémiový telefon LG V40 ThinQ půjde koupit i v Evropě. A to čtvrt roku po představení

lg v40 evropa prodej

Telefon LG V40 ThinQ se představil v říjnu 2018, jedná se už o šesté zařízení z řady LG V. To možná někoho překvapí, protože LG telefony se v Evropě už tak moc neprodávají. Změna přijde u LG V40 ThinQ, který se brzy na starém kontinentu bude prodávat. Odhalila to certifikace.

LG V40 ThinQ se objeví i v Evropě. Půjde o nejprémiovější model značky

Momentální nejprémiovější model v Evropě je LG G7 ThinQ, který v posledních dnech provází poměrně velké problémy s bootloopem. Podobný problém měly i dřívější telefony řady LG V, tak snad si korejská společnost problém pohlídá a neobjeví se i u LG V40.

LG-V40-ThinQ

Informace ohledně vydání v Evropě se objevily nejprve u certifikace bezdrátového nabíjení, poté se potvrdila novou verzí firmwaru LMV405EB-EUR-XX-NOV-30-2018+0. Nyní už se tak čeká jen na oficiální potvrzení data vydání a ceny telefonu v Evropě. V USA se LG V40 prodává za 900$, což v přepočtu dělá cca 24 500 Kč s DPH. To je hodně, LG telefonům ale obvykle velmi rychle padá cena. Dalším telefonem, který by se mohl vydat v Evropě, je LG G7 One, který je specifický tím, že má čistý Android a je v programu Android One.

Jak se vám líbí LG V40 ThinQ?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)