Dárky na poslední chvíli? Máme pro vás zaručené tipy

Vánoční rádce nahledovy obrazek – na posledni chvili

Vánoce se neúprosně blíží, a přesto si troufneme tvrdit, že spousta našich čtenářů ještě nemá všechny dárky nakoupené. Pojďme se dnes podívat na několik tipů, které vám pomůžou.

1) Powerbanka Xiaomi 10000 mAh

Mobilní telefon dnes nabíjí každý, a to většinou denně. Kolikrát se pak stane, že “šťáva” dojde na cestách, kde ji není možné doplnit. Poznáváte v tomto popisu někoho z vašich blízkých, kterému jste zároveň nepřipravili dárky pod vánoční větev? Powerbanka od Xiaomi s kapacitou 10 000 mAh je tou pravou volbou. Je nejen kvalitní, ale také levná, designově povedená a hlavně bez problémů k zakoupení.

Cena: od 529 Kč.

dárky - xiaomi 10000 mAh

2) Krokoměr Xiaomi Mi Band

Mezi nejčastější novoroční předsevzetí patří snížení tělesné váhy či zkrátka dosáhnutí lepší formy. Tomu výrazně pomůžou moderní krokoměry, které nejen zaznamenávají vaše úsilí, ale díky statistikám vás mohou vyburcovat k lepším výsledkům. Xiaomi Mi Band patří k nejlepším volbám – je levný, přesný a vydrží i měsíc na jedno nabití. Mezi praktické a šikovné dárky se rozhodně hodí.

Cena: od 549 Kč.

3) Paměťová karta

Mnozí z vás nás osočí, že takový dárek není vůbec originální, nebo že by na něj přišli sami. Pak vězte, že to nejjednodušší má člověk často před očima a neuvědomí si to. Paměťová karta může být vhodným dárkem, pokud má váš blízký mobilní telefon s podporou paměťových karet (nebo zda ho dostane), fotoaparát, kameru či třeba mp3 přehrávač. Zkrátka dárek, který se nikdy neztratí a udělá radost. Při výběru je vhodné zohlednit nejen kapacitu, ale také rychlost čtení a zápisu.

Cena: od 228 Kč.

microSD karta

4) Navigace Sygic – Evropa

Nikde není psáno, že vánoční dárky musí představovat pouze hmotné věci. Ba naopak! Skvěle trefeným softwarem mnohdy potěšíte více než kdy jindy. Jedním takovým může být navigace, která u mnohých z nás pomáhá každý den. Sygic zároveň patří mezi nejoblíbenější navigace u nás, rozhodně by tedy neměl ve vašem hledáčku chybět.

Cena: od 739 Kč.

dárky - sygic navigace

5) Spotify hudba do rodiny

Možná trochu neobvyklým, ale přesto velmi zajímavým dárkem může být i streamování hudby pro vaše blízké. Spotify nabízí nyní velmi výhodné “balení” pro více uživatelů. V případě, že si zvolíte Premium účet pro sebe a dalšího člena, zaplatíte první 3 měsíce pouze 5,99 euro (cca 160 Kč).

Po uplynutí této doby se služba zdraží na stále přijatelných 9 eur. V tomto bodě se můžete rozhodnout, zda ve službě pokračovat (a platit například službu napůl) či ji zrušit. Jelikož Spotify nenabízí žádné poslání fyzického poukazu, nejspíše se nevyhnete vytvoření nějakého poukazu sami doma.

Cena: od 160 Kč.

Spotify-Image

[button-green url=”https://www.spotify.com/cz/purchase/panel/?category=familyplanIntroOffer#__familyplanIntroOffer-extended-creditcard” target=”_self” position=”center”]OBJEDNAT RODINNÝ PLÁN SPOTIFY[/button-green]

6) Pošlete přáníčko přímo z mobilního telefonu

Blízkým, kteří bydlí daleko od nás a o Vánocích je nenavštěvujeme, posíláme zpravidla alespoň dopis. Moderní doba pokročila a mnozí si vystačí s pouhou SMS. Co to ale udělat trochu tradičnějším způsobem, ale využít k tomu smartphone? Aplikace Pohlednice od České pošty dokáže z libovolné fotografie ve vašem smartphonu vyrobit pohled a odeslat za vás. Nemusíte vůbec chodit na poštu, vše je provedeno online.

Cena: od 23 Kč.

Pohlednice online 2
Pohlednice Online
Pohlednice Online

Vánoční rádce

Máte již nakoupené všechny dárky?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)