Menu

Aplikace PackPoint: Co s sebou na dovolenou? (videopohled)

Vítáme vás u dalšího dílu videopohledů na aplikace, které vám mohou pomoci před i během dovolené v nadcházející letní sezóně. V prvním dílejsme si ukázali,co v dané lokalitě navštívit, případně si zabookovat hotel, a to vše pomocí jedné aplikace. Dnes si představíme aplikaci, která vám poradíco s sebou na dovolenou. Postačí pár kliknutí a rázem budete vědět, co si z té kupy věcí zabalit a na co nezapomenout.

PackPoint: Pomocník, který poradí co s sebou na dovolenou

Nutno podotknout, že aplikace je anglicky, a tak alespoň jejízákladní znalostbude třeba. Pokud si však svůj “trip” úspěšně nastavíte dle svých představ, tak vám aplikace vytvoří seznam věcí dle aktivit, které jste naklikali, a ty si můžete upravovat klidně i do češtiny a nehodící vymazat. Proto se aplikace hodí nejen na balení věcí, ale také naprocvičení slovní zásoby angličtiny.To se může i v konkrétní destinaci nakonec hodit.

Princip aplikace je jednoduchý. Na začátku si vyfiltrujte svoji destinaci, určíte datum, délku pobytu a následně typ dovolené, tedy Business – pracovní, či Leisure – dovolená. Posléze si určíte aktivity, která tam zhruba budete chtít dělat, a aplikace vám následně sama určíco s sebou. Následně, jak bylo uvedeno výše, můžete věci “vyhozené” aplikací editovat, mazat a přidávat své vlastní, klidně i “české” názvy. Příjemná je i možnostsdílenívašeho konkrétního seznamu věcí i vašim ostatním spolucestovatelům.

PackPoint travel packing list
PackPoint travel packing list
Vývojář: Wawwo
Cena: Zdarma+

Videopohled aplikace PackPoint

Balíte si věci podle seznamů, nebo vždy víte co si máte vzít?

Komentáře

LubiCzech

4.7.2016 12:05

Je vidět že i redaktoři jsou na dovolené …

Mach4

Petr MišákAdministrátor 4

4.7.2016 12:14

LubiCzech: jak je vidět, teprve balíme a chystáme se :)

dunco

z aplikace
4.7.2016 15:15

Petr Míšák :tak už to konečně zabal😁.

RSS (komentáře k článku)