TOPlist

Chytrý rozcestník Android

Svět Androida má pro Vás spoustu skvělých článků rozdělených přehledně do kategorií tak, abyste snadno našli to, co vás zajímá. Pro rychlejší a snadnější dohledání informací Vám také může pomoci náš chytrý rozcestník. Můžete si vybrat z kategorií jako jsou zprávičky, recenze, trendy a mnoho dalších. Najděte snadno články, které vás zajímají nebo si vyhledejte konkrétní téma pomocí našeho vyhledávače (vpravo nahoře). S naším rozcestníkem s různými tématy nejenom o chytrých zařízeních budete moci snadno najít to, co hledáte a dozvědět se spoustu nových a zajímavých informací.

Základy

Verze

Android

Připravili jsme pro Vás rozdělení článků dle verze operačního systému Android. Můžete se tak například dozvědět, jaké novinky přinesly jednotlivé verze. Pro větší přehlednost jsme u některých verzí použili kódové označení, které jsou používány vývojáři. Nechte se inspirovat a prohlédněte si historii operačního systému Android. Ať už hledáte nové funkce pro své zařízení, nebo Vás zajímá pouze historie technologií.

MIUI

Dále jsme rozdělili naše články dle verze operačního systému MIUI, které jsou k dispozici pro chytré telefony a tablety od společnosti Xiaomi. MIUI je známé pro svůj jednoduchý a přehledný design, který je navržen tak, aby poskytoval pokročilé funkce bez zbytečné komplikace.

EMUI

Články jsou také rozděleny dle verze operačního systému EMUI, které jsou k dispozici pro chytré telefony a tablety od společnosti Huawei. EMUI je známé pro svůj intuitivní a uživatelsky přívětivý design, který poskytuje širokou škálu funkcí a nástrojů pro maximální pohodlí při práci i zábavě. S EMUI budete moci využívat všechny možnosti svého zařízení na maximum a přizpůsobit si ho přesně podle svých potřeb a představ.