Chystaný sedmipalcový tablet Motorola na fotografii?

moto-tab-7-sm

Na Internetu začala kolovat poměrně nekvalitní fotografie tabletu, který má stříbrné nebo bílé okraje, je velmi tenký, se šikmými rohy, a je poměrně malý. Podle zdroje a loga v levém horním rohu zařízení by se mohlo jednat o sedmipalcový tablet od Motoroly, který by mohl spatřit světlo světa do konce roku. Ostatně generální ředitel firmy Sanjay Jha na začátku srpna naznačil, že ještě tento rok nabídnou mnohem “agresivnější formát,” který by měl být “zábavný a snadno přenosný.” Je pravděpodobné, že právě vyobrazený tablet je přesně tím, co měl na mysli.

Chystaný sedmipalcový tablet Motorola na fotografii?

Chystaný sedmipalcový tablet Motorola na fotografii?

Jak se zdá, zařízení by mohlo být mnohem uhlazenější a tenčí než desetipalcový Xoom, který se začal prodávat počátkem letošního roku. Mírně šikmé rohy připomínají telefon Motorola Photon 4G, takže to vypadá, že nový designerský směr Motoroly se uplatní i u tabletu. Média dále spekulují, že na displeji s poměrem stran 16:9 běží aplikace fotoaparátu z Honeycombu, takže pravděpodobně jde o systém Android – jen nevíme, jaké konkrétní verze (můžeme jen doufat v Android 3.2 bez nadstavby).

Někteří dokonce odhadují (či spíše věští), že tablet je v dolní části vybaven microUSB a microHDMI porty. Stejně, jako je neoficiální uvedený snímek, nejsou známy ani informace o tom, kdy by se tento tablet mohl začít prodávat.

Všimněte si také telefonu v pozadí – ani u něj nejsou známy žádné další podrobnosti, ale spekuluje se, že by to mohl být DROID HD.

Vývoj ceny tabletu Motorola Xoom

Zdroje: Droid Life, This Is My Next a AndroidGuys

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)