TOPlist

Nový ChatGPT můžete mít v Androidu mimo Bing zdarma i vy

ChatGPT Bing Chat Android klávesnice SwiftKey beta

Společnost Microsoft udělala před pár týdny obrazně řečeno díru do světa vyhledávačů tím, že do svého Bingu implementovala komunikační AI nástroj ChatGPT. Vypálila tím mimo jiné rybník Googlu, který sice něco podobného také chystá (a možná i déle), nicméně na jeho dílo stále čekáme. Předpokládalo se, že Microsoft svůj Bing Chat (založený na nejnovějším GPT-4) nebude úplně ochotný pouštět na jiné služby či platformy, ale trochu překvapivě se tak už stalo. Je volně dostupný i skrze dlouhodobě oblíbenou mobilní klávesnici SwiftKey pro Android.

Microsoft SwiftKey AI Keyboard
Microsoft SwiftKey AI Keyboard

Integrace se v tuto chvíli týká beta verze aplikace. K jejímu testování není potřeba se nikde speciálně přihlašovat, je běžně ke stažení na Google Play. Přímo šéf technické divize mobilních nástrojů Microsoftu Pedram Rezaei na Twitteru potvrdil, že funkce je zde postupně zaváděna.

Bing Chat v rámci klávesnice SwiftKey zahrnuje jak obvyklý režim s generováním textu, tak i „tónový“ režim, který přímo v políčku aplikace upraví znění vloženého textu. Zavedení tohoto nástroje do SwiftKey znamená, že zájemci o Bing Chat nemusejí nadále nutně používat dedikovanou aplikaci tohoto vyhledávače.

Je to skvělá zpráva pro všechny zájemce o tuto AI vychytávku, kteří mají klávesnici od Microsoftu nastavenou v Androidu jako primární. Jsme velmi zvědaví, jak rychle a s čím přesně zareaguje Google. Microsoft se totiž pěkně rozjel.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kde a na co už jste zkoušeli generování textu od ChatGPT?

Zdroj: The Verge

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)