Joo! Noví Bulánci budou zdarma a spouští online multiplayer

Bulánci 2.0 zdarma online multiplayer

Novou verzi hry Bulánci, které vdechla život nedávná veleúspěšná kampaň na Startovači, čekají zásadní novinky. Mobilní verze je sice ještě v nedohlednu, ale mainstreamové hráče jistě potěší dvě velké změny, které nastanou v nejbližších dnech. Tou první je, že od 1. srpna začne v legendární polštářové střílečce fungovat online multiplayer. Druhá zpráva je ještě radostnější. Bulánci budou v základní verzi zdarma.

„Po vzoru původní hry jsme se rozhodli zpřístupnit i nové Bulánky pro všechny hráče zdarma v takové podobě, na jakou jsme všichni dlouhá léta zvyklí, avšak ve zcela novém kabátě. Všichni si tak od 1. září můžete Bulánky na Steamu bezplatně stáhnout a užít si multiplayer s kamarády ze všech koutů světa. Pokud budete mít zájem o další bonusový obsah, budete si jej moci dodatečně zakoupit,“ oznámili vývojáři s tím, že dosavadní majitelé hry dostanou v září bonusy zdarma.

Co bude náplní bezplatné verze Bulánků?

  • Online multiplayer: Ten v Buláncích nesmí chybět. Změřit síly tak můžete s kamarády, stejně tak i s hráči z druhého konce světa. Hry je možné domlouvat i na Discordu.
  • Herní režimy: Kromě základní hry všech proti všem (Deathmatch) můžete zvolit hru na týmy (Team Deathmatch) nebo si to rozdat v boji o vlajku (Capture the Flag). Nově přibude také herní režim Únik z vězení a řada dalších.
  • 4 herní prostředí: Hra bude bude obsahovat tři prostředí známá už z původní hry (Pohádka, Továrna, Disko) a jedno zcela nové (Pokojíček), kde se mohou Bulánci dostat do jiných pater, takže zápas bude probíhat na více úrovních. Pohyblivý vláček navíc Bulánkům umožňuje střelbu do více směrů.
  • Zbraně: V boji vám pomůže pětice známých zbraní. Klasická elegantní pistole s tlumičem, která neurazí. Kulomet pro ty, co se toho nebojí (nebo bojí?). Brokovnice pro nekompromisní výměnu názorů. Mina pro ty, co mají dobrou paměť, a raketomet, pro frajery co to s ním umí.
  • Herní statistiky a žebříčky: Vždy jste toužili vědět, kdo je nejlepším hráčem Bulánků na planetě? Věřte, že my také. A nyní máme poprvé možnost zjistit, jak se komu ve hře skutečně daří. Součástí Bulánků budou nově statistiky a herní žebříčky, ve kterých uspějí jen ti nejlepší. Patříte mezi ně? Objeví se vaše jméno mezi těmi nejlepšími hráči?
  • Bulánčí historie: Ke stávajícím videím o bulánčí historii budou přibývat další videa. V blízké době přibudou dvě zcela nová. Budete mít možnost vidět unikátní záběry z Bulympijských her a zjistit, jak to vlastně bylo s dobytím Severního pólu. Základní verze hry obsahuje celkem 7 scén a 5 videí do historie.

„Základní verze hry bude plnohodnotná a další obsah k likvidaci soupeřů nepotřebujete. Pokud si Bulánky budete chtít rozšířit o nová prostředí, brutální režim, kampaň nebo třeba editor, budete mít možnost pořídit si dodatečný balíček – zhruba za cenu jedné kávy,“ dodávají autoři. Seznam placených bonusů najdete v sekci FAQ na webu. Do hry se plánuje ještě celá řada novinek. Na sociálních sítích padají i dotazy na konzolovou a mobilní verzi. Té první se prý můžeme dočkat již ke konci roku. S tou mobilní to bude na dýl.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kdy jste naposledy klikali původní Bulánky?

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)