Menu

Bootovací animace Motoroly oslavuje fotbalový šampionát

Světové značky se v posledních dnech předhánějí v tom, která z nich dokáže co nejvíce využít obrovské haló okolo brazilského mistrovství světa ve fotbale. Pokud vás žádná ze skvělých reklam nezasáhla, buď jste byli celý týden zalezlí v jeskyni nebo bez internetu.

motorola animace fotbal

Proč vám tohle říkáme? Motorola se také rozhodla potěšit fanoušky kulatého míče a změnila svou bootovací animaci. Co je bootovací animace zač? Třeba legendární podávání rukou v telefonech finské Nokie. Zkrátka obrázek či krátké video, které se zobrazí při zapínání telefonu. Animace Motoroly patří rozhodně mezi nejpovedenější. Už víckrát odrážely události, které hýbaly světem.

bootovací animace motoroly

Čeho se tedy majitelé Motoroly dočkají? Devítisekundová animace vás vezme na prohlídku fotbalových hřišť kolem světa. Ač Motorola není oficiálním sponzorem fotbalového mistrovství, fanoušky jistě potěší.

Bootovací animace Motoroly si začínají získávat pozornost. Podívejte se na jednu s jarní tematikou nebo třeba aprílovou.

Zdroj: AC.

 

Komentáře

N1GG4

z aplikace
20.6.2014 11:10

A to se do telefonů dostane přes OTA nebo jak?

valherru

valherru

20.6.2014 11:12

Joo, taky jsem na tu animaci včera při restartování telefonu docela čuměl :D

Martin

Martin

20.6.2014 11:14

Ne, jako aktualizace sys app Boot Service nebo jak se to jmenuje, fools day se mi teda libila nejvic.

valherru

valherru

20.6.2014 11:17

Přes OTA ne, Motorola má jinou koncepci trošku. Mají v podstatě čistý Android (proto asi taky tak rychle aktualizují na nejnovější) a všechny nadstavbové funkce nemají integrovýny v ROM jako ostatní výrobci, ale formou samostatných aplikací. Takže se jen automaticky aktualizovala aplikace Motorola Boot Services a nová animace je na světě :)

N1GG4

z aplikace
20.6.2014 11:28

Aha, tak to jo :) díky za vysvětlení

RSS (komentáře k článku)