Bootovací animace Motoroly oslavuje fotbalový šampionát

nexusae0_meatwadgetthehoneysg

Světové značky se v posledních dnech předhánějí v tom, která z nich dokáže co nejvíce využít obrovské haló okolo brazilského mistrovství světa ve fotbale. Pokud vás žádná ze skvělých reklam nezasáhla, buď jste byli celý týden zalezlí v jeskyni nebo bez internetu.

motorola animace fotbal

Proč vám tohle říkáme? Motorola se také rozhodla potěšit fanoušky kulatého míče a změnila svou bootovací animaci. Co je bootovací animace zač? Třeba legendární podávání rukou v telefonech finské Nokie. Zkrátka obrázek či krátké video, které se zobrazí při zapínání telefonu. Animace Motoroly patří rozhodně mezi nejpovedenější. Už víckrát odrážely události, které hýbaly světem.

bootovací animace motoroly

Čeho se tedy majitelé Motoroly dočkají? Devítisekundová animace vás vezme na prohlídku fotbalových hřišť kolem světa. Ač Motorola není oficiálním sponzorem fotbalového mistrovství, fanoušky jistě potěší.

Moto WorldCup MainAnimation 720

Moto WorldCup MainAnimation 720

Bootovací animace Motoroly si začínají získávat pozornost. Podívejte se na jednu s jarní tematikou nebo třeba aprílovou.

Motorola Spring Boot Animation

Motorola Spring Boot Animation

Motorola April Fools Day Boot Animation

Motorola April Fools Day Boot Animation

Zdroj: AC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)