Zatočte se závislostí na telefonech: Pomůže nová aplikace ActionDash

action dash aplikace android

Nástroj Digitální rovnováha (Digital Wellbeing) je dostupný v Androidu 9 Pie. Jenže víme, jak je to s dostupností nejnovějšího systému. Ještě nějakou dobu potrvá, než se dostane k většině uživatelů. Pokud ale chcete používat tento nástroj, tak můžete. Nová aplikace ActionDash umí vše, co od takového nástroje pro boj se závislostí na telefonech potřebujete. Vývojář navíc tvrdí, že má více funkcí než řešení od Googlu. Pojďme se na aplikaci podívat blíže.

ActionDash nabídne funkce Digitální rovnováhy pro většinu telefonů

Aplikace ActionDash nepotřebuje Android 9 Pie ani žádné nástroje z Digital Wellbeing. Právě dostupnost na většinu telefonů je jedna z hlavních předností této aplikace. Pokud už jste o Digital Wellbeing četli nebo ji používali, tak vás v této aplikaci nic nepřekvapí. Po funkční i designové stránce jsou si hodně podobné.

actiondash digital wellbeing

Přes tuto aplikaci můžete sledovat, jak dlouho jste používali jiné aplikace, jak často odemykáte telefon apod. Každý den obdržíte přehled toho, kolik minut jste v jaké aplikaci trávili, kolik hodin jste celkově používali telefon, kolik vám přišlo notifikací atd. Jakmile tyto informace uvidíte dohromady, dokážete si mnohem lépe představit, kolik času s telefonem trávíte a jestli máte například problém se závislostí. Potěší i některé funkce, které verze od Googlu nemá, jako je možnost exportování dat, tmavý režim a taky to, že se počítají i systémové aplikace.

V základu je aplikace zdarma, existuje ale placená verze bez reklam, s podporou tmavého režimu, podrobnějšími statistikami apod. Za prémiovou verzi zaplatíte 150 Kč. V neposlední řadě je ActionDash určen i pro uživatele Action Launcheru, protože se aplikace dá do tohoto launcheru integrovat.

ActionDash: Screen Time Helper
ActionDash: Screen Time Helper

Vyzkoušíte si ActionDash anebo si počkáte na verzi v Androidu 9 Pie?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)