Správce úkolů Any.do vychází v nové verzi: Nabízí integraci kalendáře a asistenta

Any.do nahled

Any.DO je jedna z nejvíce používaných to-do aplikací. Na konci minulého roku se ohlásila velká aktualizace 4.0, kterou už si majitelé iOS telefonů mohli užívat několik měsíců. Dnes se konečně dostává i na Android. Co nového v ní najdeme?

Any.DO 4.0 přidává kalendář a chytrého asistenta

Vývojáři nazývají tuto aktualizaci jako jednu z největších vůbec. Je to z toho důvodu, že do aplikace se integruje kalendář a chytrá asistentka. Díky integraci kalendáře již nemusíte opouštět aplikaci, pokud chcete zkontrolovat, jestli se vám úkol náhodou s něčím nekryje. Kalendář obsahuje zobrazení denní, týdenní a měsíční, což by mělo plně stačit k plnohodnotnému užívání.

Co se týče samotného asistenta, tak ten je naprogramován tak, aby vám pomáhal s dokončením úkolů. Asistent prohledá seznam úkolů a pokusí se nabídnout ideální řešení, například v případě, že hledáte hotel k přenocování, pokusí se vám najít hotely v dané oblasti a ulehčit vám tak práci. Bohužel k asistentu se váže jedna záporná věc, dostupný je prozatím pouze v USA.

Any.DO ve verzi 4.0 vychází na Android v těchto dnech, pokud nedostanete aktualizaci, můžete si ji urychlit tím, že se přidáte k betatestování aplikace. To můžete rovněž provést přes Google Play.

Any.do - To do list & Calendar
Any.do - To do list & Calendar

Používáte nějakou to-do aplikaci?

Zdroj: droid-life.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)