Menu

Minecraft – nová verze s vylepšeními

Dnes vyšla na Play Store nová verze oblíbené sandbox hříčky Minecraft. Jedná se o verzi 3.2 a řekl bych, že je v mnoha ohledech zlomová. Hlavní novinkou je přidání pecí do hry a s tím spojené “smeltění” a nové “craftění”. To znamená, že už se ve hře (Survival modu) nesetkáme s některými neomezenými bloky nebo nástroji. S pecemi jsou samozřejmě spojeny také rudy železa, zlata a také věčné diamanty, které se dají nově těžit a použít k výrobě nástrojů. Mezi další novinky patří např. možnost sázení stromů a jejich růst nebo nově přidané bloky a polobloky v různých materiálech.

Proběhla také oprava některých mobů, renderování plotů, bran nebo polobloků a další menší úpravy. Změny rozhodně stojí za vyzkoušení, takže pokud již hrajete, tak neváhejte aktualizovat.

Minecraft – Pocket Edition
Mojang
VerzeLiší se dle zařízení (16. 7. 2012)
VelikostLiší se dle zařízení


149,99 Kč

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (ReznaF) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

 

Komentáře

czechiaa

17.7.2012 18:33

Aktualizováno a prostě mi tam pořád chybí ta postel .. Jinak se nám ten “Pocket World” začíná vylepšovat .. a také mi tam celkem schází, že by byla možnost si nechat vygenerovat takovej svět, jako doposud, nebo větší ;-)

ic

ic

17.7.2012 18:40

Vyhlazování by měli přidat XD . Příznivce by hodně vyděsilo, kdyby nová verze už neměla kostky, ale něco více zaobleného a realističtějšího.

milan

milan

8.1.2013 20:33

ahojte lidi chtěl bych se zaptat proč mi nejde minecraft pocket edition skusil sem si už stahnout snad všechny co sem našel na uložku a dalších stránkach a když to nainstaluju tak to napíše že nezdařilo spuštění tak tak to vynutí zavření :(

RSS (komentáře k článku)