Minecraft – nová verze s vylepšeními

logo

Dnes vyšla na Play Store nová verze oblíbené sandbox hříčky Minecraft. Jedná se o verzi 3.2 a řekl bych, že je v mnoha ohledech zlomová. Hlavní novinkou je přidání pecí do hry a s tím spojené „smeltění“ a nové „craftění“. To znamená, že už se ve hře (Survival modu) nesetkáme s některými neomezenými bloky nebo nástroji. S pecemi jsou samozřejmě spojeny také rudy železa, zlata a také věčné diamanty, které se dají nově těžit a použít k výrobě nástrojů. Mezi další novinky patří např. možnost sázení stromů a jejich růst nebo nově přidané bloky a polobloky v různých materiálech.

Minecraft – Pocket Edition Trailer

Minecraft - Pocket Edition Trailer

Proběhla také oprava některých mobů, renderování plotů, bran nebo polobloků a další menší úpravy. Změny rozhodně stojí za vyzkoušení, takže pokud již hrajete, tak neváhejte aktualizovat.

wnJIWJ7KlHhOR2rnu3BhZMZ90YdulOLNiNg6DEXlBQPgf7S9ddJ5 E97HGsXapMapvI=w124
Minecraft – Pocket Edition
Mojang
Verze Liší se dle zařízení (16. 7. 2012)
Velikost Liší se dle zařízení

sun7DaMAAAAASUVORK5CYII=
149,99 Kč

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (ReznaF) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)