TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších mobilů za duben dle AnTuTu. Jak dopadl váš model?

top 10 antutu žebříček

Benchmark AnTuTu nám pravidelně odhaluje žebříček nejvýkonnějších telefonů za daný měsíc. Zpravidla mobily dělí do tří výkonnostních kategorií – vlajkové lodě, budget vlajky a střední třída. V každé z těchto kategorií pak dominují čipy, které byste asi očekávali.

AnTuTu: TOP 10 nejvýkonnějších mobilů za duben

Vůbec nejvýkonnějším telefonem tohoto měsíce se stal mobil Xiaomi Black Shark 5 Pro, ve kterém tiká čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Následují kousky jako Red Magic 7 Pro, Lenovo Legion Y90, vivo X80, iQOO 9. Desátým místem tento seznam zakončuje realme GT2 Pro, který známe i z našeho trhu.

Co se týče budget vlajek, na prvním místě se umístilo Redmi K50, hned za ním pak realme GT Neo3. Oba se chlubí čipem MediaTek Dimensity 8100 a dosáhly na skóre vyšší než 800 000 bodů, což je solidní výsledek. Nechybí tu ale ani mobily jako realme GT Neo2 či Oppo Find X3.

Pokud bychom se podívali čistě jen na střední třídu, zde se na prvním místě nachází mobil iQOO Z5 s čipem Snapdragon 778G. Na seznam se dostalo také nové Xiaomi Civi 1S či Honor 60 Pro. Ze známějších mobilů, alespoň co se týče našeho trhu stojí za vypíchnutí také Huawei nova 9, Honor 50 či Xiaomi 11 Lite 5G.

Jaké skóre má v AnTuTu váš mobil?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)