TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších mobilů za listopad podle AnTuTu. Je na seznamu i ten váš?

AnTuTu benchmark listopad 2022

V listopadu spatřily světlo světa nové čipsety Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 a MediaTek Dimensity 9200, ale vzhledem k tomu, že zatím nebyly otestovány v potřebném množství telefonů se ani jeden nenachází v listopadovém žebříčku nejvýkonnějších mobilů dle benchmarku AnTuTu. Ten se tedy logicky od toho říjnového příliš neliší.

Vůbec nejvýkonnějším telefonem je tedy ASUS ROG Phone 6, kterému se podařilo dosáhnout v průměru na 1 117 968 bodů. Hned v závěsu je ROG Phone 6 Pro, který dosáhl překvapivě na o něco nižší skóre. V praxi to ale poznáte jen těžko. Třetici rovněž uzavírá ASUS se svým Zenfonem 9, ve kterém rovněž tiká Snapdragon 8+ Gen1. V žebříčku TOP 10 však nechybí zástupci od značek jako Xiaomi, Motorola, vivo nebo Samsung.

V kategorii sub vlajek se na prvním místě umístilo Xiaomi 12T s čipem Dimensity 8100-Ultra. Na druhém místo se dostalo realme GT Neo 3 s obyčejným Dimensity 8100. Právě tento čip obsadil další čtyři příčky a na zbylých místech se umístily mobily se Snapdragonem 870. Střední třídě pak tradičně vládne čip Snapdragon 778G.

Nachází se v některém žebříčku i váš mobil?

Zdroj: AnTuTu

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)