Android roku 2012 – hlasuj o nejlepší zařízení a vyhraj jedno z nich!

Android vítěz_mini

Výrobci mobilních zařízení na nás každoročně chrlí řadu svých modelů a vzhledem k tomu, že systém Android má na trhu obrovské zastoupení, většina nových modelů přichází s tímto robotím systémem. A protože už se v této hromadě androidích přístrojů začíná nejeden potenciální zákazník ztrácet, rozhodli jsme se uspořádat již druhý ročník ankety Android roku, ve kterém Vy, naši čtenáři, vyberete ta nejlepší zařízení za rok 2012. Tím i naprostý laik získá přehled o nejlepších androidech na trhu a bude mít jasno pro který se rozhodnout. Není nad to, koupit si telefon či tablet prověřený samotnými zákazníky. Hlasováním nepomůžete pouze svému favoritovi, ale v soutěži se sami můžete stát hrdými majiteli jedním z těchto přístrojů, proto neváhejte a zapojte se!

Anketa Android roku 2012 se koná současně v České republice i na Slovensku od 1. 11. – 30. 11. 2012.
I tvůj hlas může rozhodnout www.AndroidRoku.cz.

Rozcestník

 1. Co je to Android roku 2012?
 2. Jak se zapojit do hlasování?
 3. Nominované přístroje
 4. Vyhrát může každý
 5. Partneři ankety
 6. Web ankety Android Roku 2012

top_small

Co je to Android roku 2012?

Tato anketa vznikla ve spolupráci s našimi partnery a jejím cílem je “ocenit” zařízení, která vyberou sami čtenáři jako ta úplně nejlepší za letošní rok. Zařízení, které získá nejvyšší počet hlasů ve své kategorii, se po celý rok bude moci pyšnit titulem Android roku 2012, což se může stát cenným argumentem při jeho prodeji a dobrým vodítkem při vánočních nákupech. Takto označená zařízení najdete u všech našich partnerů. Mimo jiné nebude anketa probíhat pouze na našem území, ale díky spolupráci s portálem MojAndroid.sk i u našich sousedů.

Android roku 2012 v bodech

 • Anketa se bude konat současně v České republice i na Slovensku od 1. 11. – 30. 11. 2012
 • Vyhlášení vítězů bude pro každou zemi individuální
 • Vyhlašují se první tři místa pro každou kategorii
 • Každý odměněný produkt získá certifikát “Android roku 2012”

Jak se zapojit do hlasování?

Seznam nominovaných přístrojů a možnost hlasování naleznete na stránkách www.AndroidRoku.cz (www.AndroidRoka.sk pro slovenské čtenáře). Oproti minulému ročníku bude hlasování značně jednodušší, neboť se k němu nepotřebujete na webu registrovat – Vaše hlasy stačí pouze potvrdit v příchozím e-mailu.

 

Jak na to?

 • Přejít na stránku www.AndroidRoku.cz (www.AndroidRoka.sk pro slovenské čtenáře)
 • Vybrat nejlepší zařízení v jednotlivých kategoriích
 • Vyplnit své jméno, e-mail a město
 • Odeslat hlasy a potvrdit své hlasování v příchozím e-mailu
 • Pozvat co nejvíce svých přátel a zařadit se tak do losování o tablet Nexus 7

logo 20122

Nominované přístroje

Všechny přístroje, které jsme se rozhodli do soutěže nominovat, byly rozděleny do čtyř kategorií, které odpovídají jejich umístění na trhu. Nově jsme přidali pátou kategorii s názvem Android inovace, ve které jsou zařazeny velmi zajímavé a netradiční zařízení s Androidem.

I tvůj hlas může rozhodnout www.AndroidRoku.cz.

Android vítěz_mini

TOP Android smartphone

 • Tyto telefony jsou určeny pro uživatele, kteří se nebojí připlatit si za ty nejlepší technické parametry, které jsou aktuálně na trhu. Cena těchto zařízení se pohybuje od 11 tisíc Kč výše. Nabízí opravdu to nejlepší ve svém oboru. Po takovýchto telefonech nejčastěji sáhnou manažeři, ředitelé firem, geekové, nebo fajnšmekři, kteří od svého telefonu očekávají maximum.

Android smartphone

 • V této kategorii najdete Android telefony, které bychom mohli nazvat zlatou střední cestou. Jsou určeny pro většinu uživatelů, kterým nabízí vše, co by mohli od svého Androida potřebovat. Oproti kategorii telefonů „Kompaktní Android“ nabízí například atraktivnější design, větší displej s lepší dotykovou technologií, kvalitnější fotoaparát nebo výkonnější hardware, na kterém si už zahrajete i náročnější hry. V cenové relaci od 6 do 11 tisíc Kč.

Kompaktní Android

 • Telefony vhodné pro začínající uživatele, kteří se s Androidem teprve seznamují a nechtějí příliš utrácet. Telefony se pohybují v cenové relaci do cca 6000 Kč a přitom nabízejí většinu vymožeností systému Android, jako je internet, GPS, dotykový displej, sociální sítě, e-maily a mnoho dalšího. Už není třeba za kvalitní telefon s mnoha funkcemi platit desetitisíce.

 Android tablet

 • Tablety jsou poměrně mladou kategorií Android zařízení, která je určena především ke konzumaci obsahu – filmy, e-maily, fotky, knížky, internet. Díky svému výkonu a kompaktnímu provedení se tablety těší stále větší oblibě a setkáváme se s nimi mnohem častěji i v běžném životě, například v práci, ve škole a v dalších aktivitách, kde potřebujeme snadno přenosný počítač s větší dotykovou obrazovkou.

Android inovace

 • Do této kategorie patří všechna Android zařízení, která do zajetých kolejí přinášejí velkou dávku inovace. Najdete zde všechny atypické novinky od výrobců, kteří se nebojí zkusit něco zcela nového. Od speciálních konstrukcí Android tabletů, přes hodinky, foťáky a další nečekaná zařízení. Jedno je ale spojuje – každé z těchto zařízení pohání systém Android a propůjčuje zařízení nečekané možnosti využití.

top3

Vyhrát může každý

Kromě toho, že si své ocenění odnesou nejlepší androidí přístroje, se můžou modely s titulem Android roku 2012 objevit i ve Vaší kapse. Vyhrát můžete hned dvakrát. A co je pro to nutné udělat? Jednak hlasovat a hned potom pozvat své kamarády a známe.

To je naprosto jednoduché – stačí hlasovat (první možnost) a pozvat své kamarády a známé pomocí speciálního odkazu (druhá možnost). Ten najdete v účtu na webu www.AndroidRoku.cz do kterého se přihlásíte pouze odkazem z emailu, jež Vám přijde po odhlasování. Odkaz si dobře schovejte (uložte do oblíbených), nahrazuje přihlašovací údaje do Vašeho účtu. Díky naší anketě se tak můžete stát majitelem tabletu Nexus 7 nebo některého z vítězných telefonů/tabletů ankety Android Roku 2012. Vítězové kategorií čekají na čtyři náhodně vylosované hlasující a do slosování o dva tablety Nexus 7 jsou pak zařazeni všichni hlasující, kteří pozvali minimálně 5 svých přátel. Neváhejte, hlasujte a pozvěte co nejvíce svých přátel!

vyhraj Nexus 7 v anketě Android roku 2012

Ceny pro hlasující

 • 2x tablet Nexus 7 od společnosti Google
 • 1x nejlepší tablet
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie TOP Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Kompaktní Android

Nexus72

Partneři ankety

logo 20122

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)