TOPlist

Android 9 Pie byl dokončen na další Xiaomi mobily. Aktualizace vychází brzy

android 9 pie aktualizace xiaomi mobily

Xiaomi ještě není ani zdaleka u konce s aktualizacemi na Android 9 Pie. Společnost oznámila, že byla dokončena na další tři telefony. Brzy se dočkají majitelé Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi Mix 2 a Xiaomi Mi Note 3. Aktualizace přijde společně s nadstavbou MIUI 10.

Další Xiaomi mobily budou fungovat na Androidu 9 Pie

Novinky popsal ZhanQ Guoquan, což je softwarový inženýr společnosti Xiaomi. Neprozradil sice, kdy nová aktualizace vyjde, nicméně na všechny tři telefony by se měla objevit ve stejnou dobu. Je zajímavé, že Xiaomi připravuje aktualizaci i na tyto starší mobily a přibližuje se konkurenci, která u vlajkových modelů už poměrně standardně aktualizuje telefony minimálně dva roky.

levnejsi xiaomi telefony aktualizace android 9 pie

U Xiaomi to nebylo standardem. Už třeba jen kvůli masivní nadstavbě MIUI, kterou čínská společnost aktualizuje dlouhé roky. A to i na hodně starých telefonech se starou verzí Androidu. Čínská společnost však pochopila, že lidé mají zájem i o nový systém Android.

xiaomi mi mix 2 android 9 pie

Aktualizace se budou mírně lišit. A to třeba v tom, že jediné Mi 6 obdrží i nový herní režim s názvem Game Boost. Tato novinka byla oznámena během představení posledního prémiového telefonu Xiaomi Mi 9, který pro vás budeme brzy recenzovat.

[aps_product_sz id=“433177″]

[aps_product_sz id=“470362″]

[aps_product_sz id=“450643″]

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Máte už nějaké Xiaomi mobily s Androidem 9 Pie? Jak jste s aktualizací spokojení?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)