TOPlist

Konkurence pro Spotify: Streamování hudby Amazon Music je v Česku!

amazon music cz

Amazon na konci minulého roku spustil službu Amazon Music Unlimited, která se postupně rozšiřovala do několika zemí jako třeba Velká Británie nebo Německo. Nyní se neomezené streamování hudby rozšířilo do dalších 28 států. Mezi nimi je i Česka republika nebo Slovensko.

Amazon Music Unlimited nabízí přes 40 milionů písniček

Se službou Amazon Music Unlimited dostanete přístup k celkem 40 milionům písniček (české písničky už jsou zahrnuty), neomezené streamování bez reklam, personalizované playlisty a stanice a možnost poslouchat na webu, v PC aplikaci, Android aplikaci a také přes chytré reproduktory Amazon Echo. Existují tři různé verze předplatného. Základní stojí 5,99 eur měsíčně (cca 153 Kč), pak existuje rodinné předplatné až pro 6 lidi za 8,99 eur (cca 229 Kč) a poslední je pro majitele chytrých reproduktorů Echo. Ti platí měsíčně 2,5 eura (cca 65 Kč). Prvních 30 dní je zdarma. Kompletní informace naleznete na hlavní stránce Music Unlimited, kde si zároveň můžete službu aktivovat.

A právě poslední jmenované předplatné by mohlo být zajímavé. A to z toho důvodu, že podle tiskové zprávy Amazonu by se zároveň dnes mělo umožnit odesílání chytrého reproduktoru Amazon Echo do Česka i Slovenska. K tomuto prozatím nemáme více informací. Jen to, že se ovládat bude reproduktor stále v angličtině. Prozatím to tak neznamená, že by byl dostupný v českém jazyce. V době psaní zprávy také prozatím ještě odesílání do Česka nebylo na německém Amazonu aktivní, jakmile se to ale změní, tak vás budeme informovat.

Amazon Music: Songs & Podcasts
Amazon Music: Songs & Podcasts

Vyzkoušíte Amazon Music Unlimited?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)