TOPlist

Stylová sluchátka od Adidas teď můžete mít za cenu, která potěší!

adidas sluchatka
  • Přítomnost módních značek v technologickém segmentu není vůbec nezvyklá
  • Známý výrobce oblečení a sportovní výbavy Adidas má svá vlastní sluchátka
  • Pyšní se stylovým designem a v Česku je aktuálně pořídíte za úžasnou cenu

V technologickém světě jsou spolupráce mezi výrobci elektroniky a módními značkami naprosto běžné. Například takový Samsung už stihnul vydat několik smartphonů v mimořádně elegantních edicích Thom Browne. Designově moc pěkná bezdrátová sluchátka do uší, která má nyní ve slevě prodejce Smarty, však vychází pouze pod křídly výrobce oděvů. 

Řeč je konkrétně o Adidas Z.N.E. 01, která se slevovým kódem EXTRA30 pořídíte téměř o třetinu levněji. Namísto původních 990 Kč je nyní Smarty prodává za pouhých 693 Kč, což je aktuálně nejnižší cena na trhu. Historicky se tak navíc cenovka prakticky vyrovnala někdejšímu minimu z ledna tohoto roku, kdy stála 690 Kč.

Co se týče specifikací a výbavy, sluchátka disponují 12mm měniči se schopnosti operovat ve frekvenčním rozsahu od 20 Hz do 20 kHz. Spoléhají na konstrukci, která váží pouhé 4 gramy a je odolná dle standardu IPX4, jenž zajišťuje ochranu proti stříkající vodě. Při pohledu na konstrukci mám nicméně strach, že některým uživatelům nesednou příliš dobře do ucha – nedisponují totiž klasickými silikonovými náušníky,  ale více se provedením podobají například základnímu modelu AirPods.

adidas sluchatka

Když se pak změříme na design, hned na první dobrou si všimneme známého loga Adidas a pěkného vzoru, jenž sluchátkům dodává jedinečný vzhled. Ve stejném duchu se nese i dobíjecí krabička, která je vybavená USB-C portem. Sluchátka s ní dovedou hrát až 25 hodin, samostatně pak 5 hodin. Aktivní potlačení hluku holt schází, nabízí jej až dražší verze, kterou na Smarty rovněž pořídíte za super cenu (s kódem EXTRA30 jen za 1 323 Kč).

Cena: 693 Kč

Koupili byste si sluchátka s logem Adidas?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)