TOPlist

Galaxy Z Flip Thom Browne Edition se i přes vyšší cenovku vyprodal za pár minut

samsung galaxy z flip thom browne edition

Vypadá to, že se Samsung Galaxy Z Flip prodává ještě lépe, než se původně očekávalo. Ve většině států je nyní telefon vyprodán, přičemž ho Samsung zatím doplnil pouze do USA, kde se však opět vyprodal ještě ten stejný den. Dnes startoval v Jižní Koreji prodej speciální edice Galaxy Z Flip Thom Browne Edition, která se však také okamžitě vyprodala.

Samsung sice nesdělil přesná čísla, ovšem lze předpokládat, že se telefonu nad očekávání daří. Dle prvních zpráv byla tato edice natolik žádaná, že společnosti na několik minut spadnul oficiální e-shop. Původně se počítalo s tím, že bude telefon dostupný i v kamenných prodejnách, ovšem Samsung to kvůli táboření a možnému šíření koronaviru zrušil.

https://www.youtube.com/watch?v=Kiq6o7dxqsc&feature=emb_title

Speciální edice Thom Browne je zabalena do speciální krabice, přičemž navíc dostanete hned několik doplňků. Samotný Galaxy Z Flip má šedou barvu a uprostřed se nachází doplňkový proužek. K telefonu dostanete dva obaly – jeden kožený a druhý pogumovaný. V edici dále dostanete Galaxy Buds Plus, které budou hrát taktéž v barvách slavného návrháře a také Galaxy Watch Active 2 s koženým řemínkem Thom Browne. Hodinky i telefon budou mít navíc exkluzivní tapety, motivy a zvuky. Balíček vyjde v Koreji na 2 970 000 wonů, což je asi 57 tisíc korun.

Jak se vám líbí Galaxy Z Flip Thom Browne Edition?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)