Chcete bezdrátové Android Auto? AAWireless podstatně zlevnilo!

aawireless sleva
  • Šikovná krabička AAWireless permanentně zlevnila po celém světě
  • Nově vychází na přibližně 1 700 korun 

AAWireless byl jedním z prvních adaptérů pro bezdrátové Android Auto, který se prodával celosvětově. Před nějakým časem jsme vám na něj přinesli také recenzi. Pokud jste o této malé krabičce také někdy přemýšleli, ale byli jste na vážkách kvůli vyšší ceně, měli byste zpozornit. Firma totiž svůj produkt po celém světě zlevňuje a to docela výrazně.

AAWireless pečlivě poslouchá feedback své komunity. Jedním z nich byla absence Apple CarPlay, ten už přitom výrobce testuje, takže pokud plánujete v dohledné době přechod na jablíčko, nemusíte se bát, že byste zbytečně vyhodili peníze. Produkt je dostupný na Amazonu v USA, Velké Británii a Evropě. Nové ceny jsou následující:

  • USA: 69,99 USD
  • VELKÁ BRITÁNIE: 59,99 GBP
  • EU: 69,99 EUR (asi 1 700 korun)

Ještě před pár týdny stála tato šikovná vychytávka 89,99 EUR, takže můžete ušetřit téměř pětistovku. Mimo Amazon si můžete AAWireless pořídit také na oficiálním e-shopu, kde stojí přesně 1 764 korun. Na trhu existují o pár stovek levnější varianty, ale AAWireless má skvělou podporu, takže pokud bych o něčem podobném přemýšlel, těch pár korun bych určitě připlatil.

Máte zkušenosti s AAWireless?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)