5 tipů na zboží z Číny: Příslušenství na kolo od ROCKBROS

tipy-z-ciny-351-AliExpress-ROCKBROSS-příslušenství-kolo-cyklo

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů na tržišti AliExpress. Dnes dokonce výjimečně pouze z jednoho obchodu, jelikož jsme se rozhodli do tipů zařadit cyklo příslušenství od jedné konkrétní značky – ROCKBROSS. Ta má na svědomí opravdu zajímavé věci na kolo a my jsme z nich vybrali pět, které souvisejí s elektronikou nebo přímo telefony.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Zadní světlo s ovládáním na řídítka

Mít pod sedlem pořádné světlo, to je jedna věc. Ale mít pod ním pořádné světlo, které kromě spolehlivého svícení nabízí dokonce i signalizaci odbočení, laserové vymezování bezpečné vzdálenosti a ovládá se pomocí tlačítek na řídítkách, to už je jiný level.

Cena: 950 Kč

Brašna na rám s držákem na mobil

Pokud je na něco značka ROCKBROS expert, tak jsou to právě různé brašny, které často kombinují úložný prostor s držákem na mobilní telefon. V tomto případě jde o velmi odolný “bag” na rám před řídítka, který má na sobě jednoduché silikonové úchyty na telefon s displejem o úhlopříčce od 4 do 6,5 palce.

Cena: 700 Kč

Zámek na kolo s odemykáním otiskem prstu

Biometrické odemykání pomocí otisku prstu už dlouho není jen doménou alarmů či mobilních telefonů. Pokud tomuto způsobu zabezpečení věříte, můžete vyzkoušet tento model. Do paměti se vejde 10 otisků a k zámku existuje i partnerská mobilní aplikace.

Cena: 1 750 Kč

Brašna na rám s voděodolným držákem na mobil

Zatímco v předchozím případě byla odolná brašna a držák na telefon “otevřený”, v tomto případě jde o obyčejnější úložný prostor, který má na sobě neprodyšnou kapsu pro mobil. Samozřejmostí je možnost ovládání skrze horní fólii.

Cena: 530 Kč

Elektronický zvonek

Je malý a roztomile barevný, ale když dojde na věc, neměl by mít problém upozornit na krizovou situaci. Instalace na řídítka je naprosto banální a po stisknutí tlačítka vydává zařízení zvuk o hlasitosti 110 dB.

Cena: 200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Essager bezdrátová 15W nabíječka 290 Kč
USAMS USB-A / USB-C 32GB flash disk 280 Kč
Baseus 3m USB-A / USB-C kabel 190 Kč
4x USB 3.0 HUB 250 Kč
300ml zvlhčovač vzduchu 130 Kč
RGB osvětlená podložka pod myš 240 Kč
USB-A a USB-C adaptér do auta 190 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Co dalšího potřebujete na kolo pořídit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)