5 tipů na zajímavé zboží z Číny: Bezdrátová nabíječka na 5 způsobů

tipy-z-ciny-318-bezdratova-nabijecka

Vítejte u dalších tipů na zajímavé produkty z čínských obchodů. A současně u dalšího speciálního vydání, které se bude věnovat jedné konkrétní kategorii. Dnes dostane příležitost bezdrátové nabíjení, u kterého se v posledních letech udála spousta věcí. Mimo jiné nabobtnala nabídka jednotlivých nabíječek.

Evropské sklady, daň a clo

U objednávek, které míří přímo z Číny, musíte v některých případech počítat s možností, že jestliže neuniknou zájmu celníků a budou mít vysokou hodnotu, můžete doplácet daň či clo. Zdanění se obecně týká zásilek nad hodnotu 22 eur, zdanění i cla pak balíčků s hodnotou přes 150 eur. V našich tipech se ovšem v drtivé většině případů objevují produkty z tržiště AliExpress, které už je pro obchod s EU pro placení daně zaregistrováno. Daň je tedy zohledněna u ceny v e-shopu.

Baseus Fast Qi bezdrátová nabíječka

V tipech už byla několikrát a stále se těší velké oblibě. Po technické stránce nabízí 15W výkon a v průhledném provedení navíc vypadá velmi dobře.

Cena: 350 Kč

Ugreen stojánek s bezdrátovým nabíjením

Pokud telefon hodláte nejen nabíjet, ale třeba i kontrolovat nebo ovládat ve vertikální poloze, je takový nabíjecí stojánek perfektní volba. Výkon je 10 W.

Cena: od 475 Kč

Xiaomi Mi 20W držák do auta s bezdrátovým nabíjením

Oblíbený pomocník do vozidla, který zvládne telefon nejen spolehlivě uchopit, poměrně vysokým výkonem (u silnější varianty 20 W) nabíjet, ale také chladit. Testovali jsme ho.

Cena: 650 Kč

HOCO Fast Dual 2 in 1 nabíječka

Je potřeba nabíjet dva telefony nebo jiná zařízení současně? To vůbec není problém, pokud si pořídíte duální bezdrátovou nabíječku. Při použití QC4.0 adaptéru (není součástí balení) zvládne až 27W výkon.

Cena: 300 Kč

Bonola Qi 3 in 1 nabíječka

Když už ani dva nabíjecí okruhy nestačí a chcete nabíjet telefon, hodinky a sluchátka zároveň, bude se vám hodit něco takového.

Cena: od 515 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Magnetický držák mobilu do auta 37 Kč
LINGCHEN skládací stojánek na mobil 110 Kč
Sportovní kapsa na mobil od 90 Kč
Napájecí USB kabel 3 in 1 43 Kč
Roreta stativ / selfie tyč 220 
Ulanzi držák mobilu na stativ 100 Kč
Girier chytrá žárovka 170 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Kolik máte doma zařízení podporujících bezdrátové nabíjení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)