TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #57

Tipy z Číny

Skoro se nám zdá, že se týden stále zrychluje – opět je čtvrtek a spolu s ním další nálož tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Co pro vás máme tentokrát?

1) USB větráček s aktuálním časem

Tip na podobné zajímavé zboží jsme tu již sice měli, díky letnímu počasí je ale znovu aktuální. Tento USB větráček vám pomůže s ochlazením v horkých dnech – stačí jej zapojit do počítače, notebooku či třeba powerbanky. Kromě efektu chlazení má ještě jednu zajímavou funkci – na svých lopatkách znázorňuje aktuální čas.

Vlastnosti:

 • větráček do USB
 • zobrazení aktuálního času
zajímavé zboží - USB větrák

Cena: 183 Kč (Tiny Deal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

2) Stylový USB 3.0 HUB

Nemáte dostatek USB konektorů? Váš notebook jich má málo, ale nutně potřebujete připojit více zařízení zároveň? Řešením může být stylový USB hub z našeho seriálu. Ten je zhotoven z hliníku, díky čemuž se může stát stylový doplňkem vašeho stolu, navíc podporuje standard USB 3.0 pro rychlý přenos.

Vlastnosti:

 • USB 3.0 HUB
 • 4 USB konektory
 • hliníkové provedení
zajímavé zboží - USB HUB

Cena: 409 Kč (Tiny Deal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

3) Stylová sluchátka Xiaomi Piston Capsule

Sluchátka od Xiaomi patří k velmi oblíbenému zboží z Číny. Se svou velmi nízkou cenou totiž nabízí poslech jako o mnoho dražší konkurence. Po povedených modelech Piston 3 a Piston Iron přichází sluchátka Piston Capsule, které zaujmou především netradičním designem. Nezklamou ale ani kvalitou přehrávání.

Vlastnosti:

 • impedance: 32 Ohmů
 • výkon: 5 mW
 • frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
 • délka kabelu: 1,25 m
 • hmotnost: 14 g
zajímavé zboží - xiaomi piston capsule

Cena: 475 Kč (Tiny Deal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

4) Levné handsfree do auta

Tip na handsfree do auta už jsme také v jednom z dílů měli, dnes si ukážeme další model. Pokud váš automobil nedisponuje handsfree, a přesto byste chtěli v autě bezpečně telefonovat, můžete využít náš třetí tip na zajímavé zboží z čínských obchodů. Vystačíte si pouze s cigaretovou zásuvkou a AUX vstupem. Handsfree se následně přes Bluetooth spojí s vaším mobilním telefonem a můžete skrze něj volat. Samozřejmostí je i decentní panel s ovládáním hovorů.

Vlastnosti:

 • handsfree do auta
 • nabíječka do cigaretové zásuvky součástí balení
 • možnost spárování přes NFC
zajímavé zboží - handsfree

Cena: 320 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Prokop (celkově 1 tip)

5) Levný stativ nejen pro mobilní telefon

Patříte mezi nadšené fotografy? Nebo byste jen chtěli z fotoaparátu v telefonu vyždímat maximum? Pomoci vám může tento levný stativ s adaptérem pro mobilní telefon. Stativ je sice možné využít i pro klasický fotoaparát, vzhledem k ceně a decentnímu provedení se hodí ale spíše jen na pokusy s mobilním telefonem. Kdo by rád možnosti fotoaparátu v telefonu vyzkoušel na maximum a nerad utrácel, bude pro něj tento tip velmi zajímavý.

Vlastnosti:

 • stativ s adaptérem pro mobilní telefon
 • výška (složený stav): 290 mm
 • výška (rozložený stav): 650 mm
zajímavé zboží - stativ pro telefon

Cena: 180 Kč (Aliexpress)

– zaslal Lukáš Látal (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 66. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)