5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #52

Tipy z Číny zboží 52

Je čtvrtek, což znamená jediné – je tu čas na další várku zboží z čínských obchodů. Náš seriál se již dostává do svého 52. dílu. Co jsme si pro vás dnes připravili?

1) Telefon o velikosti kreditní karty

Mobilní telefony představují naše každodenní společníky a jen málo kdy se bez nich chceme obejít. Často se tedy dostáváme do situací, kdy mobilní telefon použít chceme, ale máme o něj strach – sport, výlet do přírody, prašné prostředí apod. Jistým řešením je koupě drahého odolného telefonu. To by ale nebyla Čína, kdyby neměla řešení – velmi levný telefon o velikosti kreditní karty, o který se bát nemusíte. A volání samozřejmě také zvládne.

Vlastnosti:

 • Slot na SIM kartu
 • extrémně malé rozměry
 • několik barevných variant
zboží čína - miniaturní telefon

Cena: 370 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martin Vavra (celkově 2 tipy)

2) Stylový 3,5mm Jack splitter

Máte jedno audio zařízení, ale chtěli byste jeho reprodukci poslouchat ve více sluchátkách či reproduktorech? Nabízí se použít 3,5mm Jack splitter, který je navíc zahalen do stylového designu. Pravda, dají se sice sehnat mnohem levnější kousky, ale pokud budete mít kabel někde stále na očích, vyplatí se za design připlatit.

Vlastnosti:

 • 3,5mm rozbočovač
 • 1 samec, dvě samice
 • 3 barevné varianty
Zboží čína - splitter

Cena: 144 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

3) Levný headset pro virtuální realitu

Virtuální realita se stále rozmáhá a na trhu je již nyní spousta headsetů pro mobilní telefony. Nejlevnější varianty povětšinou nabízejí papírovou konstrukci, která toho příliš nevydrží, a již po desítkách použití se karton začne trhat. Lepší volbou proto může být další tip na zboží z Číny – levný plastový headset. Při jeho ceně nemůžete zdaleka čekat zázraky, na druhou stranu za tak nízkou cenu dostanete velmi dobrý vstup do virtuální reality. Pokud vás uchvátí, můžete investovat do něčeho dražšího a lepšího.

Vlastnosti:

 • headset pro mobilní telefony
 • připraven na telefony s úhlopříčkou 4,7-6″
 • řemínky přes hlavu
zboží čína - headset

Cena: 154 Kč (GearBest)

4) Xiaomi powerbanka 10000 mAh s USB-C

Mobilních telefonů s novým konektorem USB-C stále přibývá, a může se stát, že někteří uživatelé již používají výhradně tento nový standard. Hodit by se jim tak mohla powerbanka od Xiaomi, která je konektorem USB-C vybavena – jak pro nabíjení telefonů, tak i samotné powerbanky. A to se může zejména do budoucna hodit. Zaujme také velmi tenkým profilem či kvalitním zpracováním. Již z minulosti navíc víme, že powerbanky od Xiaomi jsou velmi kvalitní.

Vlastnosti:

 • konektor USB-C
 • kapacita 10 000 mAh
 • velmi tenký profil
zboží čína - powerbanka

Cena: 732 Kč (GearBest)

5) Chytrá zásuvka ovládaná mobilními telefony

Chytré je dnes už téměř vše. Nikoho tedy nepřekvapí, že se vylepšení dočkala i klasická zásuvka do elektrické sítě. Tip na další zboží z Číny představuje zásuvku, kterou lze ovládat hlavně z mobilního telefonu díky aplikaci. Zvládne být ovládána, i když nejste doma, případně nastavit její chytré časování. Nabízí dokonce i podporu IFTTT, takže ji lze snadno propojit do konceptu chytré domácnosti.

Vlastnosti:

 • zásuvka, kterou lze ovládat pomocí mobilního telefonu
 • umožňuje nastavit až 6 časovačů
 • podporuje IFTTT
Zboží Čína - chytrá zásuvka

Cena: 448 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 55. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)