5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #51

tipy zboží čína - náhled

Týden se s týdnem sešel a to znamená jediné. Přichází další pokračování oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnešní díl s pořadovým číslem 51 znovu přináší výběr toho nejzajímavějšího zboží, které se během 7 dnů podařilo objevit v nabídce internetových obchodů. Nyní tedy dost řečí a pojďte se společně s námi nechat inspirovat k zajímavým nákupům.

1 Kompaktní GPS lokátor nejen auta

Také vás děsí myšlenky na to, jaké by to bylo, kdyby došlo na odcizení vašeho automobilu, zavazadla, nebo ztracení vašeho domácího mazlíčka? Pak by se vám mohl hodit tento miniaturní GPS lokátor, který vám snadno vystopuje polohu všeho co bude v jeho blízkosti. Samotné zařízení můžeme sledovat pomocí počítače nebo chytrého telefonu, do něhož lze navíc odesílat informace, neboť do lokátoru můžeme snadno umístit kartu SIM.

Vlastnosti:

 • Slot na SIM kartu
 • Baterie s kapacitou 800 mAh
 • Výdrž až 80 hodin
Tipy zboží čína - GPS lokátor

Cena: 353 Kč (Aliexpress)

2) Univerzální MicroUSB a Lightning kabel

Běžně se může stát, že napříč rodinou můžeme najít různá zařízení využívající rozdílné konektory pro připojení nabíjecího a datového kabelu. Právě v těchto případech můžeme ocenit tento univerzální kabel pocházející z dílen společnosti REMAX. Ten disponuje jednak Micro USB konektorem, který využívá drtívá většina přístrojů, ale také konektorem Lightning známeho především u “jablečných” přístrojů.

Vlastnosti:

 • Přítomnost konektorů Micro USB a Lightning
 • Délka 100 cm
Tipy zboží čína - REMAX kabel

Cena: 106 Kč (Gearbest)

3) Bezdrátový mini reproduktor

Poslech hudby nemusí být nutně pouze osobní záležitostí a často se tak chceme o naší muziku podělit také s přáteli. K tomu však obvykle běžný vestavěný reproduktor v našich smartphonech či tabletech nestačí. Využít tak můžeme služeb tohoto bezdrátového reproduktoru disponujicího vlastní baterií. Ten můžeme mít snadno stále po ruce a téměř ihned tak začít jeho prostřednictvím poslouchat naší hudbu.

Vlastnosti:

 • Připojení pomocí Bluetooth
 • Vlastní baterie s kapacitou 600 mAh
 • Micro USB, USB a Micro SD slot
Tipy zboží čína - reproduktor

Cena: 162 Kč (Gearbest)

4) Stylový bezdrátový headset

Často se řada z nás ocitne v situaci, kdy nutně potřebuje telefonovat, ale nemůže svůj smartphone držet bezpečně v rukou. V takových chvílích je vhodné sáhnout po bezdrátovém headsetu umožňujícím pohodlné telefonování bez nutnosti držet samotný přístroj v ruce. Konkrétně u tohoto modelu můžeme ocenit také jeho konstrukční zpracování, které je minimalistické a díky tomu nám nebude žádným způsobem překážet.

Tipy zboží čína - headset

Cena: 138 Kč (Gearbest)

5) Bezdrátový touchpad s klávesnicí

Take si říkáte jaké by to bylo ovládat váše PC nebo telefon dálkově? Potom můžete využít služeb tohoto zařízení, které nabízí bezdrátovou klávesnici a touchpad ukrytý v těle náramě podobnému herním gamepadům.Pokud si rádi dopřejete trochu pohodlí, mohl by právě tento přístroj být tou správnou volbou právě pro vás.

1451957496135882946

Cena: 225 Kč (Gearbest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)