5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #46

Tipy z Číny 46 (1)

Po vyhlášení výherců minulého soutěžního kola se vám znovu hlásíme s dalším pokračováním seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Jelikož minulé výherce již známe, jedná se o vynikající příležitost pro každého z vás k tomu, abyste se zapojili a zařadili se mezi nejpilnější jedince zasílající tipy na to nejzajímavější zboží.

1) Držák pro telefon na kolo

Jaro se kvapem blíží a na silnicích a cyklostezkách můžeme vídat stále větší počet jízdních kol. Pokud i vy patříte mezi jedince vyznávající tuto sportovní aktivitu, mohl by vám přijít vhod následující tip. Jedná se totiž o praktický držák telefonu, který lze snadno připevnit na řídítka našeho kola.

Vlastnosti:

 • Snadné upevnění na řidítka.
 • Možnost upevnění různě velkých telefonů.
5 tipů na zajímavé zboží

Cena: 143 Kč (Ebay)

– zaslal Miroslav Duda (celkově 1 tip)

2) Infračervený teploměr do 3,5mm jack konektoru

Těžko snášíte právě panující sychravé počasí a musíte se často vypořádat s nepříjemným nachlazením nebo chřipkou? Pak je rozhodně vhodné hlídat svou tělesnou teplotu. K tomu může dopomoci následující tip, kterým je více než originální teploměr. Ten můžeme začít využívat ihned po umístění do 3,5mm jack konektoru a po následném přiložení k uchu můžeme na displeji našeho přístroje sledovat naši teplotu. Je třeba míti na paměti, že naměřené hodnoty nemusejí být zcela přesné a jedná se spíše o zpestření.

1458799743711183

Cena: 413 Kč (Gearbest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

3) Stylový organizér kabelu pro sluchátka

Jen těžko bychom hledali někoho, kdo nikdy nezažil nepříjemnosti spojené se zamotaným kabelem našich sluchátek. Často zdlouhavé rozmotávání nás může odradit od samotného poslechu. Právě pro tyto případy je určen tento stylový organizér kabelu našich sluchátek, který lze snadno umístit na klíče. Sluchátka tak budeme mít stále po ruce a navíc se nebudeme muset obávat nepříjemně zamotaných kabelů.

Vlastnosti:

 • Stylový design.
 • Možnost připevnění na klíče.
1458351377377233

Cena: 75 Kč (Everbuying)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

4) Rádio od Xiaomi

Stejně jako předešlý tip je také tento určen především pro posluchače hudby. Předmětem dnešní čtvrté položky je totiž reproduktor pocházející z dílen společnosti Xiaomi. Ten disponuje technologií Wi-Fi a po připojení k internetu tak můžeme snadno poslouchat rádio takřka kdekoliv. Samozřejmostí je také mobilní aplikace umožňující nastavení budíku a dalších užitečných funkcí. Ocenit můžeme také kompaktní rozměry, díky kterým je reproduktor snadno přenosný a my ho tak můžeme mít stále u sebe.

Vlastnosti:

 • Kompaktní rozměry.
 • Technologie Wi-Fi.
 • Vlastní mobilní aplikace.
1458372209590122

Cena: 634 Kč (Gearbest)

5) Originální žárovka Xiaomi Yeelight

Také dnešní poslední příčku obsadil produkt od společnosti Xiaomi. Ten využijeme v každé domácnosti, neboť se jedná chytrou žárovku nabízející celou řadu funkcí. Tu lze snadno ovládat pomocí mobilní aplikace, ve které budeme moci světlo dálkově rozsvěcet a zhasínat nebo upravovat intenzitu jeho svitu.

Vlastnosti: 

 • Vlastní mobilní aplikace.
 • Ochrana proti přehřívání a přepětí.
 • Životnost až 11 let.
201512121736224010

Cena: 344 Kč (Gearbest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Soutěž – zašli nám tip na zajímavé čínské zboží a vyhraj

 • Více tipů oddělte čárkami
  Pravidla naleznete níže v článku

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)