TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #55

Tipy z ciny – nahledovy

Náš seriál s tipy na zajímavé zboží z čínských obchodů je po týdnu zase zpět. Dnes se podíváme na šikovné doplňky do auta, na kolo, chytré hodinky či třeba žárovku. Pojďme na to.

1) Protiskluzová podložka do auta s nabíjením

Spousta z nás tráví hodně času v automobilu a mobilní telefony využívá jako navigaci. Umístit ovšem telefon tak, aby nebránil ve výhledu, ale zároveň byl na očích a v bezpečí, není mnohdy snadný úkol. Díky prvnímu tipu na zajímavé zboží z čínských obchodů zabijete pomyslně dvě mouchy jednou ranou – umístíte telefon na palubku a zajistíte mu nabíjení. Součástí je totiž i USB kabel s MicroUSB či Lightning konektorem. Adaptér do zásuvky není součástí balení.

Vlastnosti:

 • držák telefonu na palubní desku automobilu
 • součástí nabíjecí kabel (MicroUSB/Lightning)
 • nabíjecí adaptér do 12V zásuvky není součástí
zajimave zbozi - drzak remax

Cena: 223 Kč (Aliexpress)

– zaslal Vladimír Krásný (celkově 1 tip)

2) Chytrá žárovka s Bluetooth reproduktorem

Při pohledu do tajů čínských obchodů vám občas do mysli proudí otázka – co ti Číňané ještě nevymyslí? Jedním ze zboží, které se o to postará, je chytrá žárovka, která má v sobě ukryt zároveň reproduktor. Tato LED žárovka dokáže své světlo naladit až do 16 milionů barevných odstínů, ovládat ji můžete bezdrátově pomocí aplikaci v mobilním telefonu. A to není vše – funguje totiž i jako bezdrátový Bluetooth reproduktor. Stylovka, že?

Vlastnosti:

 • LED žárovka s 16 miliony barevných odstínů
 • ovládání přes mobilní telefon
 • integrovaný Bluetooth 4.0 reproduktor
 • patice E27

Hlight H1007 E27 / E26 Bulb Smart Speaker – Gearbest.com

Hlight H1007 E27 / E26 Bulb Smart Speaker - Gearbest.com

Video v aplikaci.

Cena: 290 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 1 tip)

3) Nový Xiaomi Bluetooth reproduktor

Reproduktory od Xiaomi jsou oblíbené díky své kvalitě i poměrně atraktivní ceně. V minulých dílech jste nám posílali již mnoho podobných tipů. Jeden z vás poslal tip na nejnovější přírůstek od Xiaomi. Ten zaujme kvalitním zvukovým podáním, zajímavou konstrukcí či délkou přehrávání až 7 hodin na jedno nabití.

Vlastnosti:

 • Bluetooth bezdrátový reproduktor
 • baterie s kapacitou 1200 mAh (až 7 hodin výdrže)
 • integrovaný mikrofon pro volání (handsfree)
zajimave zbozi - xiaomi bluetooth reproduktor

Cena: 680 Kč (GearBest)

– zaslal Oldřich Dupal (celkově 1 tip)

4) Velmi levné chytré hodinky

Modelů chytrých hodinek je na trhu, zejména tom čínském, obrovská spousta. Další zajímavé zboží z čínských obchodů dává tip na jeden extrémně levný model. Rozhodně nedoporučujeme nakupovat takové hodinky, pokud tento koncept využíváte každý den. Spíše slouží pro ty, kteří váhají, zda si takový přístroj pořídit, ale je jim líto dávat za něj tisíce. Necelé 4 stovky jsou ovšem cena, které se jen těžko odolává.

Chytré hodinky se spárují s mobilním telefonem, dokážou přenášet notifikace, slouží jako krokoměr, diktafon a dokonce mají i svou vlastní kameru. Za dané peníze skvělá výbava. Dokonce tak lákavá, že jsme jeden kus do redakce objednali a přineseme vám jejich recenzi. Jsme moc zvědaví.

zajimave zbozi - chytre hodinky DZ09

Vlastnosti:

 • chytré hodinky, vlastní systém
 • krokoměr, propojení s mobilním telefonem, 0,2MPx fotoaparát
 • 1,56″ LCD displej, slot pro SIM a paměťovou kartu

 

Cena: 361 Kč (TinyDeal)

– zaslal Luboš Pavlas (celkově 1 tip)

5) Vybavený držák telefonu na kolo

Stabilita počasí je sice ještě mizerná, i přesto se stále častěji ukazuje krásné počasí, které nás nutí k výletům do přírody. Česká republika je rájem cyklistů, další zajímavé zboží tak potěší hlavně je. Tento držák v sobě sdružuje hned několik zařízení – světlo, zvonek, powerbanku, reproduktor či třeba handsfree. Jedním zařízením tak vyřešíte hned několik problémů, které vás můžou na cestě potkat. Bohužel je to vykoupeno o něco vyšší cenou.
zajimave zbozi - drzak na kolo

Vlastnosti:

 • držák na kolo
 • powerbanka s kapacitou 4400 mAh
 • integrovaný Bluetooth reproduktor, zvonek a světlo

Cena: 1243 Kč (eBay)

– zaslal Václav Wagner (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 56. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)